Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néz furcsán pár ember...

Miért néz furcsán pár ember amikor megtudják hogy nem nézek tévét?

Figyelt kérdés
5 éve nem nézek tévét kb,mert nem vagyok kíváncsi arra hogy kit ölte meg a családját és kit erőszakoltak meg éppen 8-an és nem vagyok kíváncsi való világokra,alekoszokra és a sok idióta agymosó műsorokra!!Helyette sokkal hasznosabb dolgokkal töltöm az időt,előtte amikor minden nap tévét néztem nap 2-3 órát elvett az életemből,helyette inkább olvasok vagy a párommal szeretkezem és tudunk egymással foglalkozni és nem süppedek bele a fotelba és nem hagyom hogy mossák minden hülyeséggel az agyamat.Ami nagyon érdekel hírek azt megnézem az interneten hogy azért tudjam mi van a nagy világban..vagy ha nagyon érdekel egy film akkor megnézem laptopon.sokkal frissebnek érzem magam agyilag amióta nem nézem a tévét és sokkal több időm van hasznos dolgokra...és egy két két agymosott ember úgy néz rám,mintha valami kőkorszaki ember lennék....
2011. szept. 26. 09:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
74%
nekünk sincs tévénk :D
2011. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
46%
Divat ezzel dicsekedni. A kérdés is ezért jött létre.
2011. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne baj?Te legalább nem vagy médiazombi.Én is nagyon ritkán nézem(max. híradó és időjárás jelentés),a való világtól meg egyenesen röhögőgörcsöt kapok.Szerencsére a család nem nézi,ők inkább az X-faktoron izgulnak.Engem valahogy az sem érdekel.Ezekkel az emberekkel ne foglalkozz,ha eddig jó volt az életed TV nélkül,akkor már megérte.
2011. szept. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem jól teszed, szerintem nincs ezzel semmi gáz. Csak ahogy írtad, a sok agymosott el sem tudja képzelni az életét való világ és a többi szemét nélkül. Szar lehet, akinek erről szól az élete...
2011. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%

Én sem nézek, nincs is tévém.

Neten tájékozódtam az Alekoszfélékről, mivel barátnőim nézték, én pedig valamennyire képben akartam lenni, így az általuk küldött videókat mindig megnéztem.

Melóhelyen viszont már idegesít, hogy kb marslakónak néznek, hogy se VV, se Barátok közt ügyben nem vagyok otthon, most is órákig kellett hallgatnom, hogy Miklós felkelt a tolószékből és húúúú húúúú, mekkora volt és én miről maradtam le. Meg komolyan, némelyik agyatlan nemtom az Esmeralda korban maradt-e, de szerintem azt hiszik, hogy tényleg élő emberekről szól a BK :D Az egyik csaj pedig hosszasan ecsetelte, hogy hát de Miklós az életben biztos tud járni :D

2011. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
52%

Én se nézek TV-t. És rám is így néznek, nagy boci szemekkel, hogy nem tudom miről beszél. Mikor elkezdik mondani, hogy Seherezádé meg Onur. Meg a VV-ben a nemtudomki. Most nemrég tudtam meg azt is, hogy az rtl-en kívül van még vagy 2 ilyen VV féleség és valakik az anyjukkal mennek be és versengenek meg ilyen blődségek. Tiszta hányinger.

Ha nézek is Tv-t megnézem az Egyenes beszédet az ATV-n vagy az Álltólagot a Discovery-n (ez ritka azért) és ámen. Gépen megnézem az X factort és a Barátok köztöt, mert én rettenetesen utálom a reklámokat (ez a fő oka a TV gyűlöletemnek). Ez van.

És tessék valakinek nincs is Tv-je! És van egy híradósunk akinek szintén nincs TV-je. Valamilyen Gergely, ha jól emlékszem. Net van úgyhogy nem vagyunk kőkorszakiak!

2011. szept. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
91%

Az a gond, hogy a tv-nézést nagyon sokan azonosítják a kereskedelmi csatornák szennyeivel. Azokat én sem nézem, de léteznek más csatornák is, melyeken érdekes, tanulságos műsorok vannak. Ritkán szoktam tv-t nézni, de ha igen, akkor ezeket nézem.

Sokan pedig imádják a kereskedelmi csatornák "szórakoztató" műsorait. Én nem szeretem, de azért fontos: ne tartsd magad jobb embernek, többnek náluk, csak azért, mert ők szeretik nézni. Nem vagy az. Az írásodból ez jón le.

2011. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:12


Hét ha te ezt dicsekedésnek fogod fel akkor ez van....akkor vedd annak...

Amúgy igen büszke vagyok rá hogy van annyi lelki erőm hogy nem dőlök be a sok szemétnek amit nyomatnak az emberek arcába...

2011. szept. 26. 09:17
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kezd kimenni a divatból a tvzés.

5 éve még én is furán néztem egy fickóra, akinek a lakásában nem volt tv. olvasott, netezett, kirándult. szóval tudta hasznosan tölteni az idejét.


immár 3 éve nekem sincs tv-m. nem köt le, ami benne megy, és pláne nem fogok súlyos ezreket kifizetni a kábelcsatornákra, valamint a villanyszámlát sem dobja meg.

helyette netezek, rádióban meghallgatom a híreket, beszélgetek a párommal, találkozom a barátaimmal.


a tv nézés tulajdonképpen az önrendelkezés jogától foszt meg, hiszen azt nézed amit épp akkor eléd tolnak, max átkapcsolni tudsz, de ha a másik csatornán sincs jó műsor, akkor 2 fos közül választhatsz.


engem speciel nem hat meg, ha hülyének néznek emiatt. ha pedig valaki csak a valóvilágról és hasonló szintű műsorokról tud beszélgetni, azzal jobb nem is haverkodni.

2011. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a tv-nézést nagyon sokan azonosítják a kereskedelmi csatornák szennyeivel. Azokat én sem nézem, de léteznek más csatornák is, melyeken érdekes, tanulságos műsorok vannak. Ritkán szoktam tv-t nézni, de ha igen, akkor ezeket nézem.



Persze ezekkel a csatornákkal mint a discovery vagy a national geographic nincs is semmi baj.

Csak szerinted 100 emberből hány darab nézi azt amikor megy a való világ vagy az anyátok közt???Szerintem kb 100 emberből 90 azokat a sz.arokat nézi....

2011. szept. 26. 09:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!