Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a csúnya...

Miért van az, hogy a csúnya emberekkel duplán kib@sz az élet?

Figyelt kérdés
Most komolyan, mióta iskolába jártam azt tapasztaltam, hogy aki szép, az népszerű, azt sokan szeretik. A csúnyább emberek ugye nem tehetnek arról, ahogy kinéznek, mégis azokat elkerülik az emberek, csúfolják őket. Miért van ez? Meg ugye ELVILEG úgy kéne lennie, hogy a jó emberek érdemelnének jó életet. Általában a szép emberek beképzeltek, gazdagok, népszerűek, a csúnyák meg az ellentétje. És ebből kifolyólag a szépek lesznek gonoszak, önzőek, a csúnyák meg jók. Most akkor hol itt az igazság? Miért csak a szép embereknek áll a világ? Jó persze, vannak kivételek, de azért nagyrészben sajnos ez a jellemző.
2011. júl. 26. 03:54
 1/4 Vree ***** válasza:

"Meg ugye ELVILEG úgy kéne lennie, hogy a jó emberek érdemelnének jó életet."


Ezen nevettem. xD


Nem értem miért b@szna ki duplán. Kib@sz egyszer, az oké. Azonkívül kib@sz a szegényekkel, az ostobákkal, a betegesekkel, stb. stb. Az legyen a legnagyobb gondod, hogy csúfolnak. Nem is említve, hogy kiközösítésen és társain az emberek többsége átesik, mindenfajta testi hiba vagy ok nélkül.

2011. júl. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez relatív hogy ki minek éli meg a dolgokat. úgy is lehet nézni hogy a szép embereket ostobasággal és bunkósággal átkozták meg.


vree

mindenkit érhet inzultálás, de a kiközösítés nem hiszem hogy olyan gyakori lenne. ráadásul vannak fokozatai is, egyesek sokkal több szenvedést kell hogy elviseljenek. meg aztán ott van a személyes megélés, talán hasonló tragédiának éli meg mint más a szegénységet vagy éhezést. elvégre a társaságigény is emberi alapvetőség.

2011. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy az élet fair?
2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na ja az élet nem fair. (ez igaz)


"Nem is említve, hogy kiközösítésen és társain az emberek többsége átesik, mindenfajta testi hiba vagy ok nélkül."

Ez meg nem igaz...

2011. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!