Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Az élet és a halál, valamint...

"Az élet és a halál, valamint a szerelem és gyűlölet kontraszta. " Ez még is mit jelent?

Figyelt kérdés

Http://fullcapsboys. Mindenkilapja.hu/gallery/23345606/renderimage/23345925/ "Az élet és a halál, valamint a szerelem és gyűlölet kontraszta. "

Egy ilyet rajzoltam és kiragasztottam a szekrényemre.Apum Ezt meglátta és letépte és össze gyűrte. Aztán leszidott hogy mért rajzolgatok ilyeneket, és mit foglalkozok a halállal.?Ez még is mit jelent vagy mi lenne hogy ennyire ideges lett tőle? : ////


2011. okt. 2. 19:40
 1/8 A kérdező kommentje:
kontrasztja* elírtam,bocsi
2011. okt. 2. 19:42
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem jó a link. ezért is bocsi :|

Http://fullcapsboys. Mindenkilapja.hu/gallery/23345606/renderimage/23345925/

2011. okt. 2. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az élet és a halál pont úgy viszonyulnak egymáshoz, mint a szerelem és a gyűlölet. Egyik percről a másikra meghalhatsz, illetve egyik percről a másikra meg is utálhatsz valakit.
2011. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ez miatt mért lett ennyire ideges?:||||
2011. okt. 2. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert ne makarja, hogy már ilyen fiatalon emós gyerek legyen belőled. Amúgy nincs igaza apukádnak hogy ennyire komolyan vette, de ez van.


Egyébként: a halál ellentéte a születés. az életé a nemlétezés. A szerelem ellentéte a közönyösség, a szeretet ellentéte a gyűlőlet

2011. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem apud kissé túlreagálta a dolgokat :S
2011. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szerelem ellentéte a közöny.

A szeretet ellentéte a félelem.

A gyűlölet is szeretet, csak épp fejtetőre van állítva.


Azért tépte le mert félt és szeret,és nem akarja,hogy bármi bajod legyen.Legfeljebb nem tudja kimutatni a szeretetét,csak így.

2011. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még is mi bajom lehetne?
2011. okt. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!