Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt minden pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt minden pasi, hogy nekem bejön és azért barátkozok vele, mert a barátnője szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Nem lehet lány-fiú barátság?
2010. szept. 28. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2010. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes emberek között minden további nélkül (nekem pl. kb. 3x annyi lánybarátom van, mint fiú) - csak sajna ilyenekből mintha egyre kevesebb lenne.
2010. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól kell megválasztani a barátaidat. (: Egyébként elkerülhetetlen a szerelem, ha csak egyik-másik nem kötődik érzelmileg valahova máshová. Elvégre így vagyunk kitalálva. Viszont ha ennek van akadálya, teszem azt, kinézet, barátnő, pasi, akkor lehetséges a barátkozás.
2010. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:53


Jaj ne keverjük már a haveri kapcsolatokat az igazán mély barátsággal. Lány ivócimbim van nekem is dögivel, de akárhányszor lett volna igazi nagy barátság lánnyal valamelyikünk többet akart.

2010. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
14:55 - "Ivócimbi"...? Biztos, a magam részéről utálom a sört, és ha bármelyik barátommal, legyen az fiú vagy lány, beszélni szeretnék, akkor egy vendéglátóipari egységbe hívnám utoljára. Vagy nála vagy nálam találkozunk, vagy sétálunk, vagy bármi. És érdekes módon bármit meg tudunk beszélni, bármiben tudunk segíteni egymásnak. Szerintem a barátság pontosan ezt is jelenti.
2010. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Plusz, arról nem én tehetek, ha neked nem sikerült a dolog.
2010. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam a barátság nem azt jelenti, hogy tudok beszélni valakivel. A szemben lévő csövessel is tök jól el tudok beszélgetni, de barátok ettől nem vagyunk.
2010. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is az egyik legjobb barátom egy fiú és egyikünk sem akar többet a másiktól, pedig mind a ketten a "megfelelő" nemhez tartozunk :D Ő a mézes csuporra utazik én meg a nyalókára és mégis elvagyunk. Viszont lehet, hogy te bejössz azoknak a srácoknak és szeretnének vmit tőled. Vagy egyszerűen hízeleg a hiúságuknak, hogy egy lány szóba áll velük vagy nem tudom. xD
2010. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is az egyik legjobb barátom egy fiú és egyikünk sem akar többet a másiktól, pedig mind a ketten a "megfelelő" nemhez vonzódunk :D Ő a mézes csuporra utazik én meg a nyalókára és mégis elvagyunk. Viszont lehet, hogy te bejössz azoknak a srácoknak és szeretnének vmit tőled. Vagy egyszerűen hízeleg a hiúságuknak, hogy egy lány szóba áll velük vagy nem tudom. xD
2010. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!