Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gusztustalanok az...

Miért ilyen gusztustalanok az emberek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár évben ahogy idősödöm és több mindent látok, azt veszem észre hogy olyan ritka a teljesen normális ember, mint a fehér holló. Nem azt mondom hogy én tökéletes vagyok, de olyan sok a rosszindulatú, kétszínű, mások életébe vájkáló, irigy, pénzéhes ember hogy már nincs is kedvem senkivel se beszélgetni.
2011. júl. 27. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz, minél idősebb vagy, annál többet fogsz csalódni. De azért lehet még normálisakra akadni.
2011. júl. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igazad van.

De próbálj meg ne velük foglalkozni.

Inkább vedd észre az apróbb örömöket is. Meglátod, az sokkal szebb lesz.

Egy idézet->


"A világ valóban csupa veszedelem, és sok a sötét hely; de sok minden akad, ami szép, s bár a szépség ma mindenütt szomorúsággal keveredik, attól a szép még csak szebb lesz."


És ez igaz arra is, ha sok rossz ember vesz körül.

A szép, apróbb dolgok még csak szebbek lesznek tőle.

2011. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én is teljesen így vagyok vele, emiatt visszahúzódónak tűnök, pedig nem lennék az , nme vok az csak egyszerűen annyi iylen ember van, hogy nincs kedvem beszélgetni
2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én meg azon szoktam gondolkodni, milyen fura, hogy ezt valószínűleg azok az emberek is így gondolják, akiket mi nem tartunk normálisnak... és hogy akkor vajon számukra mi a norma. Érdekes világban élünk.
2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Egyetértek a kérdezővel,rengeteg az ilyen korlátolt segghülye bohóc, irtani kellene ezt fajtát. Ezek általában szerencsétlen, lelkibeteg ostoba igavonó barmok, akiket mindenhonnan kiközösítetteék, és már nem húzzák sokáig, és így állnak bosszút a világon. A hősök...
2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sőt, az egyik volt kolléganőm szinte nem áll velem szóba, mert nem híztam szülés után, állandóan a kövérségével van elfoglalva.Hát ezek után engem se érdekel, komolyan agybeteg. Ezeket az embereket kerülni kell. Pár napig még én éreztem szarul magam.
2011. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van.Öregszem, és egyre több bennem az elfogadás és egyre ritkábban veszem észre mások hibáit.És nem tudom eldönteni, hogy a környezetemben lettek-e jobbak az emberek, vagy én lettem elnézőbb velük.
2011. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már aki. Szerintem csak rossz helyen válogatsz.
2011. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert a környezetemben pont, hogy a kedves, megbízható, értékes emberek vannak túlnyomó többségben. Bár lehet, hogy csak én nem foglalkozok a nem szimpatikus emberekkel.
2011. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"rengeteg az ilyen korlátolt segghülye bohóc, irtani kellene ezt fajtát. Ezek általában szerencsétlen, lelkibeteg ostoba igavonó barmok, akiket mindenhonnan kiközösítetteék, és már nem húzzák sokáig, és így állnak bosszút a világon. A hősök..."


Elfelejted, hogy a pénzéhes, irigy, rosszindulatú emberek többsége az átlagos gyerekek közül kerül ki. A lúzerek többsége jóindulatú és zárkózott. No, de gondolom nem az átlagosokról beszéltél, hanem a lúzerekről nemde?

2011. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!