Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz kedv, valami ellene?

Rossz kedv, valami ellene?

Figyelt kérdés

A szerelmemnek is olyan rossz kedve volt, bár remélem az alvás segít és megnyugszik de valaki feltud vidítani engem is? Csak valami jó hangulat legyen és tudjak neki is segíteni jobban és akkor lesz is kedve kijönni a városba velem:) Nem együtt lakunk még, de hamarosan meglesz:)

Csak egy kis jó kedv, mert nekem is fáj a fejem, és most nagyon hiányzik ő nekem:/ Nagyon szeretem:)

20/L


2011. júl. 28. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, engem a Bridgitte Jones mindig felvidít.De ha kimozdulsz már jobb kedved lesz.
2011. júl. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromi egyszerű: olvasgass kérdéseket innen, mert nagy az Isten állatkertje! :P
2011. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs kedved tornázni egy kicsit? Az akaratlanul is boldogsághormonokkal tölt el :) Hidd el!

Vagy sétálj egyet a szabadlevegőn, ülj ki a kertbe olvasni...stb

Amúgy én ilyenkor gyakran gyerekes dolgokkal foglalom el magam, 1-2 régi játékommal, legoval, mesét nézek/olvasok :D Lehet hülyén hangzik, de ez segít! én is 20 éves lány vagyok amúgy :)

2011. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi:D Én nekem ha vele lehetnél az dobna fel:D:) Hülyülünk mindig együtt$:D
2011. júl. 28. 13:55
 6/9 A kérdező kommentje:
lehetnék*:D
2011. júl. 28. 13:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen a mese az jó én is szoktam nézni:D Gyereknek lenni jó:D
2011. júl. 28. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ha szét vet az unalom keresek pörgős zenéket és arra táncolgatok (a mozgás tényleg felszabadít :)
2011. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D:D
2011. júl. 28. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!