Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jellemű és vérmérséklet...

Milyen jellemű és vérmérsékletű ember volt Sztin, és Hitler? Valamint, beszéltek-e valaha egymással személyesen?

Figyelt kérdés
Ezek nagyon érdekelnek, de nem találtam rá választ a neten..
2011. júl. 28. 03:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószinű, hogy személyesen beszéltek, mivelhogy Hitler nem tudott oroszul, (És szerintem Sztálin sem tudott németül) :)
2011. júl. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hitler valószínűleg tényleg olyan forró vérmérsékletű volt, mint ahogy azt a beszédeiből is látni. De eddig minden film aggresszívnak ábrázolta, még a korhű Der Untergang c. film is.


Sztálin pedig következetesen az északias, kimért és a dolgokon sokáig csámcsogó emberként lehet elképzelni. Szörnyű tetteit személy szerint egy egyszerű mimika nélküli kijelentő mondatokként tudom elképzelni.


Hitlernek és Sztálinnak lengyelország lerohanása előtt kellett volna találkozniuk, hiszen szövetséget kötöttek, de úgy tudom Sztálin pont akkor nem ért rá. Úgyszintén Hitler.

2011. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szting és Hitler?Nem hinném.....:D
2011. júl. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat , különösen a második hozzászólónak vagyok hálás a precíz válaszért, az elírást pedig nem direkt vétettem, biztos nagyon mulatsàgos, igyekzem elkerülni az ilyet.
2011. júl. 28. 13:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Az érdekes az, hogy Hitler teljesen normális, szinte már szimpatikus ember benyomását kelti azon a felvételen, ahol a kertjében játszik a németjuhász kutyáival meg azt hiszem valamelyik rokona gyerekeivel.
2011. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hol találtad a videót? És mikor készült?
2011. júl. 28. 16:59
 7/16 anonim ***** válasza:

talán csak az volt a közös bennük, hogy alacsonyak és diktátorok voltak. (Hitler 158-162 cm, Sztálin 164-166 cm ha jól tudom). Jellem és vérmérséklet: Szerintem is ez:


"Hitler valószínűleg tényleg olyan forró vérmérsékletű volt, mint ahogy azt a beszédeiből is látni. De eddig minden film aggresszívnak ábrázolta, még a korhű Der Untergang c. film is.


Sztálin pedig következetesen az északias, kimért és a dolgokon sokáig csámcsogó emberként lehet elképzelni. Szörnyű tetteit személy szerint egy egyszerű mimika nélküli kijelentő mondatokként tudom elképzelni."

2011. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

15:42-es vagyok

A National Geographic-on van egy nagyon jó 2. vhs sorozat, 6 részes, az a címe, hogy Apokalipszis: A második világháború. Csak korhű felvételek vannak benne, és ebben mutatják azt a felvételt, de most nem tom melyik részben van.

Youtube-on fennt van mindegyik rész: http://www.youtube.com/results?search_query=apokalipszis+a+i..

2011. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!

A linket nagyon köszönöm, egészen elképesztő dokumentum film!

Nagyon tetszik, soha nem láttam még ilyen jó felvételeket, de ha jól értelmezem, mind igazi.

Ha bárki tud valamit hozzáfűzni a kérdéshez és a válaszokhoz, nagyon megköszönnem!

2011. júl. 31. 12:50
 10/16 anonim ***** válasza:

kérdező!

megtaláltad azt a részt ahol hitler a kutyával játszik? ez engem is érdekelne

ha jól láttam titkosításból feloldott felvételek. miért kellett titkosítani őket?

2011. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!