Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem szeretem a sört cikizne...

Ha nem szeretem a sört cikiznek gólyatáborban/egyetemen?

Figyelt kérdés
A borral vagy a rövidekkel semmi bajom, de a sör ízétől felfordul a gyomrom. Lehetnek kapcsolataim, ismerettségeim egyetem alatt, gólyatábor alatt, ha nem bírom a sört?
2011. júl. 28. 20:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Mondjuk valszeg ez még mindig szerencsésebb, mintha mondjuk mormon lennék, és a parti közben közölném, hogy bocs, én nem iszok, mert Jézus Krisztus nem engedi :D
2011. aug. 5. 22:08
 12/13 anonim ***** válasza:
És mi van ha valaki azért nem iszik, mert gyógyszert szed?
2011. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Neki végülis van egy orvosi oka, hogy ne igyon sört (meg mást se), ezt szerintem jobban "megbocsátják", mint ha valaki önként nem fogasztana sört, mert nem bírja.
2011. aug. 6. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!