Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elég fura. Sztetek miért...

Elég fura. Sztetek miért csinálta? L/15

Figyelt kérdés
Nemrég egy csaj megbökött Facebookon. Először csak lestem,aztán eszembe jutott h biztos véletlen volt. Én is jártam már úgy h vkinek üzenetet akartam írni csak szarakodott az egér és véletlenül majdnem megböktem. De ha véletlen lett vna akk már visszavonta vna nem? Vagy nem lehet? Írtam is neki h véletlenül bökött-e meg de még nem írt vissza. Van az ismerősei között egy csaj aki üzibe olyanokat írt nekem h kicsim,msn címet akart,akt képet rólam. O_o Akk ezek most leszbik és akarnak tőlem vmit vagy mi? De hát nekem ott van az adatlapomon h érdeklődés:FÉRFIAK. Nem vették észre vagy csak nem érdekli őket? Veletek volt már ilyen?
2011. júl. 29. 09:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Túl komolyan veszitek ezt a bökést a Facebookon. Az unokaöcsémmel is szoktuk egymást bökdösni, pedig fiú vagyok. Nem kell ezt ilyen komolyan venni.
2011. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

omglolasdasdasd xDD

Megböktek facebookon, mit csináljak? xD

Életképtelen a mai világ...

2011. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
OMG! Tragédia, most tuti 100, h szerelmes beléd.
2011. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
A bökés nem akkora dolog, túl komolyan veszed! :D Én is szoktam bökdösni mindenkit, és engem is szoktak. Nem hiszem, hogy ez bármit is jelentene...
2011. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
engem kb hatvanan böksödnek, de nemhiszem hogy mind meg akar cuccolni... :D főleg hogy a 70%uk azonos nemű velem... :D
2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Isteneeeeeeeeem....

A másik csaj lehet, hogy csak szórakozott veled. Amúgy ne vedd már ezt olyan komolyra... Én is bökdösök egy csomó embert, visszaböksz, kész.

2011. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

MEGFOG EROSZAKOLNI,MENEKULJ!!! :D

hogy akadhatsz fel ilyenen??uramisten :D

2011. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
86%
Úristen......
2011. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
81%

megagiga pácban vagy!terhes lettél!!!

két barátnőmmel meg egy fiú barátommal szoktuk egymást böködni csak nézzük menyi ideig bírjuk

2011. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

pff.attól még hogy megbök egy azonos nemű,az nem azt jelenti,hogy szerelmes beléd és h. tetszel neki xD

Ez egy pöttöm ügy,nem is értem miért is kérdezted meg.Engem is szoktak LÁNYOK bökdösni és?:)

...

2011. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!