Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt találtam egy fiú facebook...

Ezt találtam egy fiú facebook adatlapján a "magamról" részben xDxDxD sztetek b*zi? :O XD

Figyelt kérdés

Van, hogy ki borulok, és ütnék- vágnék mindent amit érek..

Olyan is van hogy, egy sarokban magam alatt vagyok, és félek..vagy hogy felfoghatatlanul vidám vagyok.

Van hogy szeretek, bár tudom nem lesz jó vége .. van hogy rosszkor mondok rosszat.. rosszkor kap el a nevetés.. rosszkor vagyok rossz helyen.. van hogy hülyeséget csinálok, és megbánom. És az is előfordult már, hogy két döntés között álltam, de a rossz utat választottam...Biztos vagyok abban, hogy csaltam már mosolyt az emberek arcára,de abban is ugyan ilyen biztos vagyok, hogy könnyet is csaltam a szemükre...Néha bizonytalan, néha túl magabiztos,-kiismerhető, mégis kiismerhetetlen....szabad szájú, mégis megfontolt. Érthetetlen, de mégis érthető....És ha ezek után azt hiszed hogy értesz, akkor te bizony nagyot tévedsz.

Van hogy szét fújja a hajam a szél,elsírom magam apró kis dolgokon... átérzem mások fájdalmát,és nem veszem észre az egyértelmű dolgokat...néha szét szórt, figyelmetlen vagyok.

A szobámban szinte mindig káosz van, és soha nem találom a legfontosabb dolgaim...utálom a magassarkút és a szoknyát,de imádom a csőgatyát és a tornacsukát. Messze vagyok attól, hogy valaha is tökéletes legyek,nem is akarok soha olyan lenni, aki valójában nem én vagyok. Előfordul, hogy veszekszem a szüleimmel, de tudom hogy csak jót akarnak nekem,bár néha rosszul. Vannak barátaim akik szeretnek,és mellettem vannak a sz@rban is, akkor is megértenek amikor még saját magamat sem értem,ők azok az emberek akik szebbé teszik az életem. tudom magamról hogy néha kibírhatatlan vagyok és naiv de ők mégis elviselnek. Viszont vannak ellenségeim, akik utálnak, de ők tesznek erőssé engem, mert megtanítanak arra, hogy mivel nem kell foglalkoznom. De istenem,ez vagyok én,én így vagyok önmagam, és senki miatt nem változom. Lehet hogy tökéletlen vagyok, és nem találsz benne semmi különlegeset, de lehet....csak lehet, hogy valaki egyszer beleszeret a tökéletlenségembe ;)


2011. okt. 20. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Már miért lenne b*zi?
2011. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem tudom eldönteni, hogy a kedves kérdező irigy-e a fenti személyre, esetleg simán bunkó, vagy benézte azt a "fiút".

Gondolom 15-6 éves vagy. És ha meleg, akkor mi van? Szerintem ezt a magassarkús részből ítélted meg, szerintem lehet, hogy csak kimásolta ezt valahonnan. Ergo egy idézet, és nem olvasta tökéletesen át... vagy egy lány az, aki nagyon fiúsnak néz ki. De kit is érdekel??

2011. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kultúra és közösség?
2011. okt. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!