Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből bajom származhat?

Ebből bajom származhat?

Figyelt kérdés
A suliban megvédtem az egyik barátomat még az év vége felé. Mindig piszkálták, majd mikor odamentem megvédeni felém ütött az egyik (ezt tény, hogy egy kicsit kiprovokáltam), mire nem hagytam magam és levertem, ebből kifolyólag már önvédelem céljából. Persze azóta jöttek ,hogy így úgy feljelentenek, de ha tényleg megteszik,nekem ebből lehet bajom? (18-at már betöltöttem)
2011. júl. 29. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy ha van, aki tanúsítja, hogy nem te kezdted a fizikai inzultust, akkor szerintem nem lesz következménye, meg gondolom nem 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okoztál, meg bizonyíték, látlelet híján nem sokra mennek, főleg ha már egy hónapja történt. Bár ilyen ügyem nem volt.
2011. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi
2011. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

önvédelemből sem lehet vissza ütni, mert akkor ugyan úgy te is hibás vagy.

teljesen mindegy ki kezdte.


De mivel ez csak egy kis pitiáner pofozkodás lehetett és senkinek nem eset semmi komolyabb baja, így neml esz belőle semmiféle ügy.

2011. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!