Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen különleges balesetet...

Milyen különleges balesetet szenvedtél eddigi életed során?

Figyelt kérdés
Elképeszető baleset történt velem ma, amit később le fogok írni. Sok évvel ezelőtt is történt egy, amit komolyan nem lehetett előadni.
2011. júl. 29. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire különleges, de óvodás korunkban a húgommal együtt fürödtünk és csúszdáztunk a kád oldalán. Én a túlfolyó mellett, és egyszer a széle, ami sorjás volt, kivágott egy jó nagy darabot az alkaromon a húsból, máig megvan a helye.
2011. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fürdés után egy szál bugyiban lementem a konyhába, mert megsült a kenyér a gépben. Ki akartam venni szokásos módon a fogókesztyűvel, de nem jött ki a teflonból. Elkezdtem rázogatni, valahogy kijött a helyéről az edény füle és a nem tudom hány fokos teflon edény a bal mellemet összeégette, a bal karomatat a csuklóm felett egy kb.6x10 centis darabon, a tenyeremet, a kisújjamat.

Legjobban a mellem égett meg. Szinte azonnal felhólyagosodott és lejött a bőr. Itthon láttuk el a sebet Chitosannal. Kötés ban rajta a melltartóban. Nedvezik...

2011. júl. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!