Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszik a Csanád név?

Tetszik a Csanád név?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
24%
Akkor bocsánat, olyan hangzása van számomra, de szerintem a rossz példa ellenére is értető volt, hogy mit akarok mondani.
2011. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
54%
Oké, persze, értem! :) Mindenkinek más tetszik! A túl hivalkodó nevek nekem sem tetszenek, de ezt vhogy nem tartom annak. :)
2011. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
34%
Nekem egyből az jut eszembe, hogy csaLád, az meg milyen már névnek? Szeirntem béna..
2011. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán nem.
2011. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

hát..köszönöm a válaszokat

ezt a nevet szeretném a fiamnak adni és ezért kérdeztem

azt szeretném,hogy ne legyen tömegneve és ez nagyon megtetszett

2011. júl. 30. 10:09
 16/40 anonim ***** válasza:
25%

Ez rendben van, hogy nem szeretnél tömegnevet adni a gyermekednek, de.. egy település nevét nem adnám névül. Ez a véleményem.

De ez a Te/Ti döntésetek.

2011. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
ha nem mondod,hogy van ilyen település,szerintem az életbe nem tudtam volna meg :)
2011. júl. 30. 13:14
 18/40 anonim válasza:
22%
nem tetszik, nekem a csalan jut eszembe rola
2011. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
24%
Tiszta égés ezzel a névvel közösségben megjelenni.
2011. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
62%

Kedves Kérdező!!


NEKEM PEDIG IGENIS TETSZIK!! :D

Különleges,kellemes hangzású ugyanakkor MAGYAR név.

Abszolút nincs semmi baj vele.Csupán becézni nem lehet,de nem is kell feltétlenül sokan nem is szeretnek.


Kérlek ne hallgass ezekre sok rosszindulatú emberekre,akik csak leszólni tudnak mindent!!Csak hobbiból írják a negatív véleményeket,mert nincs jobb dolguk.


Én is feltettem anno 4hónapja hasonló kérdést és hát...kaptam hideget-meleget!!Jobb lett volna meg sem kérdezni,mert úgyis Nétusz lett a baba neve. ;) (keress rá a Nétusz névre majd meglátod...) :)

Csak arra volt jó,hogy sírva fakadjak és elbizonytalanítson ez a sok .....ember 38hetes terhesen.


Sok boldogságot a leendő babához és ne hagyd magad!!Szerintem nagyon szép név.Büszkén viseli majd.

Inkább mint egy 2634-dik Pétert/Lászlót...sorolhatnám.


Remélem segítettem Neked!!

Nimród(2év) és Nétusz(4hó) Anyukája :P

2011. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!