Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetszik a Csanád név?

Tetszik a Csanád név?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 20:07
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

augusztus 3.-án 21.00-kor megszületett Csanád nevű kisbabám

nagyon boldogok vagyunk:)

ezt el sem lehet mondani:)

2011. aug. 5. 13:21
 32/40 anonim válasza:
77%

Szívből gratulálok Nektek és jó egészséget kívánok!!!

A pici neve pedig még mindig nagyon tetszik!!! ;-)

2011. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
28%
hát én nem is tudom... nem rossz, de szerintem a mai világban sokkal kellemesebb egy modernebb név. az ilyentől viszont a falra mászok: "majd büszkén fogja viselni". na ja, "te" már csak tudod... aztán lesz inkább egy tök más beceneve :D mondjuk oda kell figyelni, mert egy "rossz" név tönkreteheti a gyerekkort. sztem még pont határeset ez a név :)
2011. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Claire13 válasza:
73%
nekem nagyon teccik a Csanád név, a barátom öccsét is így hívják :D bár náluk mindenkinek különleges neve van, mert Arnold, Csanád meg Csongor :D de sztem attól jó h nincs ezekből sok :D
2011. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
az meg mi az a Csanád? mikor megkérdezik cigányéknál : oszt hány fős csanádod van? ez lesz XD egyre hülyébb nevek vannak b+
2011. aug. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
68%

Kedves Kérdező!!


GRATULÁLOK a kicsihez!!Igaz már lassan 4hónapos...de most olvastam,hogy megszületett!!


Bátorításnak szántam a véleményem,de így is megtaláltak engem azok akik nem bírnak magukkal!! ;)


Üdv, Nétusz&Nimród anyukája

2011. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

köszönöm a gratulációt!:)))

és nektek is jó egészséget:)

2011. dec. 14. 16:19
 38/40 anonim válasza:
100%
Régi, magyar eredetű. Nekem is ez a nevem és egyáltalán nem bánom. Nem szeretem ha becézgetnek, nem is nagyon lehet becézni a nevemet. Édesanyám azt mondta, azért ilyen nevet kaptam, mert ha éppen a homokozóban játszok, és szólni akar nekem ne 16 Balázs kapja fel a fejét. Szerintem találóbb, mint egy zsidó Dávid név és igenis nekem tetszik, hogy magyar eredetű. Így egy évvel később gratulálok a fiúhoz!
2012. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
43%
Szerintem gyönyörű név és különleges. De persze mindenkinek más tetszik.
2017. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Csanasztózium válasza:

Mondjuk a Csanádnak igenis van egy jól hangzó becézése, még pedig a név eredeti alakja: A Csana. Engem is négy éven keresztül Csanáztak az osztálytársaim, és még úgy se bántotta a fülemet a dolog, hogy a nevemnek köze nem volt a Csanád-hoz.


Szóval ja, szerintem tök jó név, csak lehet, hogy valamelyik vezetéknévhez pont a Csana fog inkább passzolni, és nem pedig a Csanád.

2020. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!