Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Adrián...

Mi a véleményetek az Adrián névről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
nekem tetszik :)
2011. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Nagyon szép férfi név. Nekem az egyik kedvencem :)
2011. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
92%
Nekem is a kedvencem!Erről a névről sármos,jóképű pasi jut eszembe!...
2011. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Az exem jut róla eszembe, nagyképű, megbízhatatlan, egoista, agresszív fazon. Persze folyékonyan hazudik és hízeleg, hogy az ember lehetőleg ne ismerje meg maga valójában.. Mondjuk ez a név korábban sem tetszett, mivel az Adrienn férfi megfelelője, nekem mindig langyos volt egy kicsit.

Elnézést a normális Adriánoktól..

2011. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyből Hadrianus császár és a régi magyar változata, Adorján jut eszembe. Az Adrián nevet inkább - a latinokhoz való rokonságuk igazolására - a románok adták csemetéjüknek (Adrian Paunescu költő, Adrian Severin miniszter, Adrian Mutu fotballista).

Ma már a mi cigányaink is felkapták és előszeretettel használják.

2011. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Párom is ezt akarta adni a fiunknak, de a vezetéknevünk Horváth. Mondtam, hogy ne, mert erről egy vicc jut az eszembme:

- Hová szaladsz kisfiú?

- Lapos elemér'.

- Nem a nevedet kérdeztem.


Így nálunk:

- Mi a neved kisfiú?

- Horváth Adrián

- Nem azt kérdeztem hol voltál nyaralni.

2011. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Mézga Aladár jut eszembe. Tudom, hogy nem ugyanaz, de nekem ez ugrik be :/ Bocsi...
2011. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon szép név. Sokan lányosnak tartják az Adrienn miatt, de szerintem pont, hogy férfias név. :)
2016. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!