Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek, szerezzek...

Hogyan ismerkedjek, szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, nincs egyetlen barátom sem.

Elég magányos vagyok, jó lenne néha elmenni valakivel ide-oda.

De én ezt szégyenlem, és ha mondjuk előjönne, mint téma egy újonnan megismert emberrel, akkor azt hiszem, furcsán nézne rám. Vagy ha már olyan jóban lennénk, hogy elmegyünk együtt valahova, akkor ő biztos hozná az imserősét, és meg sose tudnék hozni senkit. Meg beszélgetés közben is sokszor felmerül, hogy az ember barátai így meg úgy, én meg ilyenről nem tudok beszélni.:D

Ez visszatart az ismerkedésben is, mert úgy érzem, erre egyszer úgyis fény derül, és ezért lenéznének.

Szóval értitek, aki népszerű és sok ismerőse, barátja van, az biztos jó arc, akinek meg nincs egy sem, azzal valami komoly baj van.

De én nem érzem, hogy baj lenne velem, csak szociális fóbiám volt kamaszként, aki volt barátom régen, azzal se tartjuk már a kapcsolatot (velük nem is akarom felvenni).

Szóval ilyen ördögi körnek érzem a dolgot.

Van valakinek ötlete, hogy lehet kitörni?


2011. júl. 31. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

20/L

2011. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Budapest
2011. júl. 31. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod kedves kérdező és ha van kedved, akkor írj privit és e-mailezhetünk. Én veszprémi vagyok.

20/L

2011. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

én 23 éves vagyok.

ha gondolod írj üzit...

2011. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj én is ugyan így vagyok, csak fiúban és 22 évesen. :S Szeretnék kitörni ebből az ördögi körből, de nem találok rá jelentkezőt, aki segítene ebben.
2011. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na már lassan összejön egy társaság belőlünk.:)

És ti hova valósiak vagytok?

2011. júl. 31. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Gyöngyöstől nem messze (25km-re) egy városban lakom. 22/F
2011. júl. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hali. én jelenleg nem ott lakom, de Bp-n járok suliba. ha akarod írhatnál, dumálhatnánk esetleg. Meg más is írhat, de (csak) barátokat keresek!

20L

2011. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
privát ment
2011. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem ebben nem vagy egyedül xD

Még csak annyit h És,De,Meg sztem ilyenekkel nem kezdünk mondatot..DE ez nem baj:) én is el szoktam követni ezt a hibát,amikor em jut eszembe másXD

ez nem szégyen majd találsz barátokat ,látod itt is millyen jóindulatú volt a társaság:)

Én lennék a barátod,csak nem vagyunk egy korosztály fiatalabb vagyok,de vehetsz a barátodnak, remélem mire ezt a válasz olvasod már lesznek barátaid:)

sziaa

2011. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!