Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Egy harmadik lány miatt elvesztettem a legjobb barátnőmet.Szinte minden nap együtt voltunk,főleg nyáron.De hazajött Siófokról a régi legjobb barátnője és azt mondta nekem hogy nagyon hiányzott neki és hogy megint ő lesz a legjobb barátnője.Nem tehettem mást elfogadtam a döntését..Azóta kb 3 naponta összevesznek kb mindennek lehordja nekem az új legjobb barátnőjét...mind1 nem is ez a lényeg,amikor még legjobb barátnők voltunk szinte más haverom/barátnőm nem is volt. Vannak az osztályomba páran akikkel elbeszélgetek szünetben,de ennyi...és még az is rátesz egy lapáttal hogy falun lakok és szinte mindenkit ismerek itt.:/ Új emberekkel csak neten ismerkedek meg...és ők nagyon messze laknak...és kérlek ne írjatok olyanokat hogy íratkozzak be szakkörökre... Járok kézire,táncra,informatikaszakkörre..stb

Segítsetek kérleeek !


2011. szept. 9. 15:18
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbálj többet beszélgetni azzal a pár emberrel az osztályodból.Én ezt tenném, de ha a lakóhelyeden szinte mindenkit ismersz, akkor próbálj a legszimpatikusabbakkal közelebbi kapcsolatba lépni.Egy jó barátsághoz idő kell.
2011. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!