Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek igaz barátnőket?

Hogy szerezzek igaz barátnőket?

Figyelt kérdés
Nincs sok barátom, talán 1-2 és nagyon szeretnék olnyan legjobb barátnőt-barátnőket akik mindí melletem álnak és tényleg igaz barátnők.
2011. aug. 28. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12 éves vok
2011. aug. 28. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatok nagyon ritkák, gyakorlatilag nem léteznek. Az élethez hozzátartozik, hogy megtanuljuk elfogadni a változásokat.
2011. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az Élet hozza, és ha majd meghozta, kiderül, kik az igaz barátok és kik nem. Amúgy nem könnyű ilyeneket találni, sajnos. De kívánom, hogy sikerüljön Neked.
2011. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bérelj fel néhányat.
2011. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akartam írni, hogy leszek, mert mindenki kihasznált, de aztán láttam, hogy fiatalka vagy.

Ez most negatívan fog hangzani, de én nem hiszek az igaz barátságban. Engem pár napja árult el a legjobb barátnöm, akit 11 éve annak tartottam!:( ezek után... inkább ne bízz senkiben...

23/N

2011. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még ha nincs is olyan, hogy igaz barátság akkor az miét van hogy a barátnőm, akit 10 éve ismerek és tényleg eszméletlenül jóban voltunk mért veszi el a barátaimat?

És még ha nem is legjobb barátnőket , csak 1-2 barátnőt szívesen látnék. Ha vann tanácsotok kérlek írjatok.

2011. aug. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!