Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új suli,9edik, hogy ismerkedje...

Új suli,9edik, hogy ismerkedjek, mit ne csináljak majd? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

énis most megyek majd új suliba:P

hogy őszinte legyek, nagyon parázok mert senkit nem fogok ismerni!!

és ráadásul és az a fajta 'bolondos csajszi vagyok':D

és kicsit parázok attol hogy mivan ha ott a lányok meg majd ilyen komolyabbak lesznek, aztán majd hülyének néznek. fiúk szint ugy. :/

amugy csak menny oda és mutatkozz be. onnantol menni fog minden.. amit ne csinálj: azt nemtudom megmondani bocsi, az a társaságtol függ majd:) csak add önmagad:DD

2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is most megyek 9.be, ráadásul egy elég erős suliba. Nálunk a beiratkozáskor kinn volt a névsor, pár nevet megjegyeztem, bejelöltem őket fb-n, és ott beszélgettem velük. Elég jófejek :D Én attól félek egy kicsit, hogy strébernek fognak nevezni, bár nem vagyok az :S meg kicsit fura lesz a 39fős osztály az eddigi 9fő helyett....

Szerintem legyél nyitott mindenki felé, ha nem megy senki oda hozzád, akkor te lépj! :)

2011. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát a suliban joparat ismerek,deoszt tarsak közül senkit:D

és kösz a választ;D

2011. aug. 1. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most megyek egyetemre, de azért elmondok fontos dolgokat gimivel kapcsolatban :

- Ne csinálj magadból hülyét. Én állandóan baromságokat szóltam be, amiért el is könyveltek furcsa embernek. xD

- Nincs olyan középsulis osztály, ahol nincs klikkesedés. Ha szerencséd van, akkor az egész osztály összetartó lesz, de nagy klikkesedésnél készülj fel, hogy amelyik emberhez közeledsz, de ő cseszik rád, akkor hagyd a francba. Foglalkozz azokkal az osztálytársaiddal minél többet, akikkel jól érzed magad és akár suli után is elmehettek valamerre (Séta hétvégén, vagy egy kis baráti kocsmázás. A baráti kocsmázás nem egyenlő a diszkóban való partihányással és belefekvéssel!)

- Ne csináld meg más leckéjét, de ha megvan, valaki elkéri, akkor nem származik semmi veszteséged, ha kölcsön adod neki lemásolni. Csak ne felejtse el vissza adni. Esszés feladatokat ne nagyon hagyd lemásolni, hacsak nem ügyel az illető arra, hogy ne legyenek hasonlóak.


Nagyjából ennyi, ha jut eszembe még valami, szólok. :)

2011. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!