Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretnék kapcsolatot, de eddig nem jött össze egyéb dolgok miatt sehogy se, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Szoval régen én nem igazán törődtem vele, viszont kb 2 éve egyszerűen már rágörcsöltem. Most speciel van egy lány , akivel összejöhetne, de ... sajnos rajtunk kívül álló okokból nem. De egyébként meg valamiért egyszerűen nem megy a csajozás. Félnék a lányoktól vagy nem tudom. Tipikusan olyan vagyok, hogy először nehezen megy, viszont ha jobban megismernek akkor... Azt mondanám magamról, hogy engem szeretnek a lányok, csak hát nem eléggé. :( Aki tudja ki vagyok, és kicsit jobban ismer azokkal elvagyok, meg tudjátok: de ariédicukiegyemmegakisszived, megvan a szövegem az tuti, kinézetre se vagyok egy quasimodo szoval legrosszabb esetben is az "elmegy" kategória, de azért inkább fölötte vagyok...de bezzeg a szerencse náluk sose az én pártomra állt. Egyiknek más tetszik másik nagyon messze van stb stb. Mit tegyek ez ellen? Hogy ismerkedjek? Internetes izék, hogy jelöld be meg blablabla, amit mondtak hát azzal most lett elegem. Buliba se járok, mert ott össze lehet szedni mindent, csak azt nem amit én szeretnék :( Mondjuk egyetemen/fősulin hogy ismerkednétek. És ne mondjátok itt nekem az egyik "hülyébb" szöveget a másik után... pl: kérd el a füzetét blabla.. ennek nincs értelme. Vagy lehet hogy az a bajom, hogy nekem egyszerűen kevés lány ismerősöm van akik közül úgymond"válogatni" lehetne? Válogatós nem igazán vagyok, sőt egyáltalán nem vagyok válogatós.


Hú ez hosszú lett, és lehet kicsit érthetetlen is, de most ideges lettem kicsit, le kellett írnom.

22F


2011. máj. 12. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Énis pont ebben a cipőben járok..23f
2011. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tony ***** válasza:
légy bátrabb,lazán odamész a lányhoz elkezdesz beszélgetni vele megdicséred ruháját haját stb.. ha pedig nem jösz be neki,van száz másik.az elutasitást is el kell fogadni de nem kell rágörcsölni
2011. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ebben járok!


Viszont fősulin/egyetemen könnyebb akkor is!

Ülsz az előadáson/épp arra mész, tételezzük fel, van benn 3-5 csaj. Köszönsz, megkérdezed arra jöttek-e mint te is, mit tudnak az óráról/tanárról, stb. Egy keresztnevet se árt mondanod hozzá, lehetőleg a tiéd. :) Óra végén, odamész akikkel beszélgettél előtte, tapasztalatokat cseréltek, esetleg e-mail címet (mert neked van tanulást segítő anyagod vagy épp neki), van amelyik még a telószámát is megadja! :) Onnantól pedig már nem nagy munka megismerni az illetőt. Oké, nem minden csajnál működik ez, de természetesen ne a beképzelt plázacicákkal kezdj.

2011. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem írod hogy 22 vagy akk kajak azt hiszem hogy az egyik osztálytársam vagy:D
2011. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem is ez van,csak én lány vagyok:)
2011. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is ez van, csak lány vagyok, szintén :) 21 éves. Én is csak szenvedek. Azt tudom ajánlani, hogy keresd a lányok társaságát. Pl az osztályon, csoporton belül. Egy közös feladatnál, vagy tényleg amit előttem írtak, hogy valami anyagot elkérni a másiktól. Odamész/ülsz beszélgetni stb...először csak barátkoztok. Én elég stresszes vagyok, nekem úgy könnyebb, ha előbb csak barátkozik a két fél. Esetleg ülj bele valahova haverokkal, de valami nyugisabb helyre. A buli meg tényleg felejtős. Az se baj, ha 5-en 6-an vagytok, csatlakozz, beszélgess a többiekkel, és ha szimpi vagy a lánynak, majd remélhetőleg lépni fog (pl megadja az msn címét) :)
2011. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!