Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, mit csináljak, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Húúú hol kezdjem... Szoval nálam valami nagyon össze van kavarodva. Nem vagyok egy csúnya gyerek, van megjelenésem, és még jó dumám is van állítólag. Mégse tudok egyről a kettőre haladni sose. Ott kezdődnek a problémák, hogy nem merek élőben odamenni a lányokhoz. Ez valami hihetetlen önbizalom hiány eredménye lehet:S Szoval eddig úgy gondoltam, hogy mivel élőben nem megy marad a net, igen, de ott meg eleve korlátozottak a lehetőségek + valahogy mindig elakadok , nem az igazi, úgyhogy újfent nem érdekel a net. Viszont akkor maradt hogy élőben face to face, de ebben én teljesen kezdő vagyok. Igazából nekem az egyetlen nagy bajom az önbizalom hiány... :( pl: nézzünk egy példát, van egy lány, tegyük fel, hogy tetszek neki vagy hasonló(persze lehet hogy nem ) , de legyen akármi is, én úgyis azt magyarázom be, hogy "nem".... Tudom, menjek buliba stb stb... nem vagyok egy nagy partyarc, nem is tudom mikor voltam utoljára valami buliban. Nem vagyok semmi jó elrontója, de ezeket a bulikat nem nekem találták ki, főleg nem megyek egyedül buliba, vannak a haverok, de hát hogy jellemezzem őket. Ha csajozni akarnék menni buliba tegyük fel, akkor ha az én szintemet vesszük 100%nak ők valahol 50%on vannak ezen a téren. Szoval mondjuk suliban hogy kéne, kellene... Esetleg nektek sose fordul meg fejetekben , hogy van pasija az illetőnek, vagy hogy mit kéne mondani, vagy mondjuk hogy egyáltalán nem ismered? (engem az utolsó zavar a legjobban) Ja igen kimaradt hogy fősulira járok .


Tudom sok ez így kicsit, de most kissé ideges voltam, aztán le kellett vezetnem valahogy.

21F


2011. ápr. 27. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem próbálkozol és nem kezdeményezel akkor hiába is akarsz csajt.Szolitsd le nyugodtan azt a lányt aki tetszik nincs mit veszítened .ha azt mondja hogy nem hát akkor annyi van még rajta kívül százmillió csaj ne keseredj el soha ha elutasítanak mert minél jobban rá parázol annál nehezebben fogol ismerkedni.Csak pozitívan és szard le azokat a csajokat akik nemet mondanak hisz azok akkor valószinüleg nem érdemel meg és nem is müködne fel a fejjel sok sikert
2011. ápr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakorold elöször azt, hogy hogyan építs fel egy párbeszédet, amivel magadra vonod a figyelmet és ha balul sül el, akkor sem érzed magad kellemetlenül.

Én furcsa módon csinálom. Járok egy nyelviskolába, ahol mára tanárnömmel is "kikezdtem" (35 éves és gyönyörü) és az összes osztálytársnömmel. Konkrét célom annyi volt, hogy Én fölényeskedjek a beszélgetésben és lehetöleg zavarba hozzam.

Ezek után egyre kevésbé okoz gondot a dolog:)

2011. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt egy önbizalom hiányosnak elég nehéz lesz, de tényleg az lenne a legjobb ha leszólítanál így valakit..Ha nem, nem. Nem nagy szám, van más. Ha tényleg jól nézel ki, és jó a dumád stb stb, akkor nem lesz gond sem. Előbb utóbb csak összejön:) Csak kell egy nagy adag merészség, és menni fog;) Én csaj létemre leszólítottam egy srácot pedig önbizalmam nekem se sok van..nem jött össze, de annyi ember van még. Fogd fel te is így és hajrá:)

17L

2011. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyél egyszerűen kedves a körülötted lévő lányokhoz, még ha nem is tetszenek, vagy csúnyák, vagy épp rossz napjuk van. Ne dobálózz idióta poénokkal, csak legalább próbálj úgy tenni, mintha figyelmes lennél. Ha okosan csinálod, hamarosan foganatja lesz. De ehhez az kell, hogy ne azt nézd ki a legcsinosabb, mert úgy sem az ő figyelmüket fogod felkelteni, vagy ha igen, hát nem közvetlenül.

Ha egy férfi nem teper, és még arra is van 'ereje', hogy látszólag érdektelen emberekhez kedves, az két dolgot feltételez:

1) magabiztosságot(ti. van barátnője, vagy könnyen akad, ezért nem akar jó színben feltűnni)

2) természetes kedvességet



De mivel az ilyen lépésekhez a ffiak általában nem értenek, egyszerűen maradj a netnél, vagy próbálkozz be random lányoknál a "leülhetek? szép a kézírásod...elkérhetem vmikor ezt a jegyzetet?"

és tsaival.

2011. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!