Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A punkok mind szegények?

A punkok mind szegények?

Figyelt kérdés
Aki nem csóró nem is lehet punk? Vagy ez hogy van?
2011. aug. 1. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a punk egy stílus, egy divat. ennek része a szakadt, hülye öltözködés. én pl ahova szoktam régen járni kocsmába, ott is sok punk volt, hétvégére kiöltöztek. anyu hozta őket kocsival, adta nekik a zsebpénzt, stb. semmi köze a punkoknak a szegénységhez. éppolyan stílus, mint a discos, raver, rapper, stb. csak nekik a stílushoz jár, hogy szakad csöves sz@arok
2011. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A punk nem divat, csak azt csináltak belőle.

Én úgy voltam punk, hogy nem is tudtam róla. Nem fürödtem, nem használtam dezodort, fél évig hordtam ugyan azt a pulóvert, ennek ellenére pénzünk akkor volt, mint a szemét.

2011. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező feltételezem az acélbetétes bakancsos, exploited pólós emberkékre gondol, ők olyanok, ahogy első válaszomban leírtam, van pénze, de szakadtan öltözködik, mert ő kemény 13 éves punk XDDD
2011. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én AC/DC-s pólóban meg Nirvanas pulóverben jártam és bakancsom se volt. 2. vagyok
2011. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor nem punk voltál hanem szaakdt rocker
2011. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Punk zenét hallgattam.
2011. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és büszke vagy rá?
2011. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem igazán érdekel. Nem szoktam verni magam, hogy én mekkora punk voltam...
2011. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Csak mert ugye hogy is van ez a divat nem divat dolog...

Azt mutatják hogy ők milyen szegények, a zenébe is 80X hangsúlyozzák hogy ' szegény csóró szakadt 'blabla, és olyan mintha ez lenne az etalon

2011. aug. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!