Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A skinheadek és punkok mért...

A skinheadek és punkok mért utálják a hippiket?

Figyelt kérdés
semmi közöm hozzájuk amúgy, csak érdekel, mert sokszor látom hogy szidják..
2011. jún. 27. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Értelmes ember nem általánosít. Tökmindegy hogy punk, (általában skinheadek nem normálisak, ez tény), rocker, goth, stb. ha van némi ész a fejében, akkor rájön hogy a skatulyázás nagyon logikátlan dolog. Én goth/rocker vagyok, nem utálok senkit, megpróbálom minél jobban megismerni az adott illetőt, és csak utána levonni bizonyos következtetéseket.

Aki úgy szid más embereket, hogy nem is ismeri őket, azokkal nem kell foglalkozni, egyszerűen le kell sz@rni magasból:) Én legalábbis így cselekszem.

2011. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%
a hippiket mindenki utálja :-D
2011. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Falko ***** válasza:
68%

A szkinhedek azért utálják a hippiket, mert ultraliberális, pacifista, narkós, antifasiszta ellenséget látnak bennük - ami igaz is :)

A punkok nem mind utálják a hippiket. De a többségük igen. Javarészt ez esetükben mondjuk úgy, a hagyományokban gyökerezik, azaz abban, hogy a korai punkok lenézték a "puha" hippiket, mert nem hordanak bakancsot, s holmi szeretetről "hadoválnak" egyfolytában. A punk ellensége a fogyasztói társadalomnak, még a hippi csak kimenekül. Később a hippimozgalom egy időre elhalt, s amikor visszatért a '90-es években, akkor már jóval szolidabb, konszolidáltabb, nosztalgikusabb volt, mint a '60-as 70-es években. Konszolidáltságuk, nagyobb társadalmi elfogadottságok "komoly ok" arra, hogy a punkok többsége ne szeresse őket.

2011. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a skinheadek miért utálják a hippiket, magad is kikövetkeztetheted, ha utánanézel, hogy mik az alapjai a két mozgalomnak. Hiszen merőben ellentétes. Hogy a punok miért utálják őket... Hát mert valakit kell :) Mert a punkok általában véve elég radikálisak, a hippik meg pont azt csinálják, hogy nem csinálnak semmit, csak úgy VANNAK.
2011. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A Skinek bolondok. Szélsőjobbos g*cik! Soha az életbe nemismerem el hogy ők jobbak lennének nálam, vagy egy másik embertől. Vagy velük vagy, vagy ellenük. Ez a felfogásuk.-.-!
2011. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
39%
utolsó! te valószínűleg egy rühes c*gány vagy! /egy skin/
2011. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem vagyok cigány. Én punk vagyok drága barátom..
2011. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszerűen nem értenek egyet. :D Utsónak: cigány éppúgy lehet punk mint egy fehér :) Utsó előttinek: Te rühes rasszista! -.- Miben vagy jobb mondjuk egy románál, he? Te skinek szégyene!
2013. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!