Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Min szoktatok összeveszni a...

Min szoktatok összeveszni a leggyakrabban szomszédotokkal?

Figyelt kérdés
Írjatok példákat, amit nem tudtok elviselni a szomszédotokban, amiért utáljátok, és állandóan veszekedtek miatta. Akár faluban, bérházban, panellban stb, bárhol
2011. aug. 1. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Azon, h joba voltam a szomszedasszonnyal es a ferje maig nem felejti.
2011. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert amint az első zsenge százszorszép kidugja a fejecskéjét, nekimegy fűnyíróval és egész nap mást se csinál. Aztán másnap kezdi elölről.

Vagy ha esős az idő, naphosszant bömbölteti a tévét.

Kiverte a balhét, mert nádszövetet raktunk a kerítéshez, mivel nem volt kedvünk a házból való kilépéskor az ő fürdőnadrágos-újságolvasós alakjába ütközni.

Soroljam esetleg tovább? :) Azóta hála az égnek elköltöztünk.

2011. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Panelházban lakunk a 2. emeleten. Alattunk egy idős néni lakik, aki állandóan magyaráz, hogy így trappolunk, úgy hangos a zene stb. Ami érdekes, hogy közvetlen szomszédunkba egy pár lakik, 3 hónapos pici poronttyal. Őket érdekes nem zavarja a "hangos zene"....Annyira hangos, hogy a másik szobában hallani se lehet. Szuper hallása lehet a nagyinak. Addig tűrtük a párommal a néni beszólogatását, amíg egyik délután (jöttünk haza munkából), elkapott minket, hogy egész délelőtt nem tudott pihenni, mert mi dörömböltünk lefelé. Kedvesem higgadt nő, de úgy beolvasott az öreglánynak, hogy öröm volt nézni. Hála istennek, azóta "béke" van.

Nekem semmi bajom az idősekkel, de az a pitbull arcú öreglány, már nagyon kikészített.

2011. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is panelbe lakom és fiatal vagyok,rámkenik,h én hagyom a folyosón a cigicsikkeket mikor nem is cigizem,meg az ajtónk elé szórja valamelyik vén g'ci a csikkeket.Egyszer rajtakaptam az illető 70éves vén f'szt úgy leordítottam és elküldtem a g'cibe hogy azóta rám nézni se mer.Toleráns vagyok meg tisztelem az idősebbeket de azért van nálam is egy határ.

Meg csengetnek 18:10kor ,hogy miért fúrunk mikor 6ig lehet csak,naolyankor egyrészt ideges is vagyok mert munkából jövök haza és szépítem a lakást és amúgy is fáradt vagyok,na olyankor ugy rábaszom az ajtót ,hogy nem igaz,egyszer az lesz a vége,hogy valamelyik vénnek lejjön a lánya fia és nagyon összefogom verni mert ilyenre is volt példa ,hogy lejött a nagy "30" éves degradált fia és osztotta az észt,szerencsémre nem vagyok kis darab (nem hájba hanem izomba) és ezeket elintézem a f'szomba de mikor rendőrt hivnak rád mert fúrsz vagy kalapálsz valamit mert vettél valami újat na az már nekem is sok:))

Szóval utálok itt lakni nagy valószínűséggel el is fogunk költözni de most csak erre futotta /albérlet ismerős által/

22/F

2011. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor panelban laktunk a párommal akkor a felső szomszédunkkal nagyon csúnyán össze balhéztunk. Neki a hobbija az volt hogy minden este 7-10 óra körül elkezdte fúrni a falat minden egyes nap. Szombaton meg Vasárnap volt hogy egész nap a fúrógépét lehetett hallani, de 3 hónap után abba hagyta érdekes módon. Persze volt egy mellettünk lakó szomszéd, ő egy rendes öreg bácsi volt, nagyon udvarias meg minden sosem volt vele gondunk, csak neki is volt egy mániája az hogy akár délután akár este bömböltette a TV-jét vagy a rádiót, ez nem volt olyan gyakori de néha idegesítő volt. egyszer át mentem hozzá már nem tudom miért és láttam hogy egy méregdrága házimozi rendszere volt, így kaptam választ mindenre hogy hogyan lehet ilyen hangosan hallgatni valamit.


Aztán családi házba költöztünk, itt is van egy középkorú szomszéd, vele csak a baj annyi volt hogy reggel 7 kor képes volt flexelni vagy fát vágni, és persze a kutyája folyton vascsöveket rugdosott szét amire persze az egész udvar felriadt álmából hajnalok hajnalán. Meg néha ha részegen jött haza a kocsmából órákig képes volt a kutyájával ordibálni, de ezen néha jót szórakoztam :D Persze ha a haverjait áthívja az már maga a pokol, hajnali 4-5 ig is képesek kint bulizni persze sütögetés ivászat van ott folyton és időnként felgyújtanak éjszaka pár lomot ami rohadt büdös füsttel járt időnként, ezt főleg nyáron szokta el játszani, és persze zene az hajnali 5 ig is szokott bömbölni vagy éppen egymással ordibálnak. De ehhez már hozzá szoktam szóval már a nagy csönd zavarna engem az biztos.

2011. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tetris ***** válasza:

Engem az zavar a szomszédban, hogy amikor rátör a szükség, akkor minden szégeynkezés nélkül előkapja a bránert, és odahugyozik, ahol éppen áll. Az se zavarja, ha én is kint vagyok, és átlátok.

Sokszor kijár a kertbe alsógatyában. Hát nem éppen egye épületes látvány.

Egyszer aztán begőzöltem, és felraktam nádat a kerítésre. Úgyhogy mostmár felőlem akár szarhat is a kertjébe. Nem látom.

2011. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem veszekedek a szomszéddal mert nincs semmi értelme. De ami nagyon zavar engem a viselkedése. Ha áthívom a szüleimet vagy barátaimat akkor jó időben mindig a kertben vagyunk, és a szomszédom nem zavartatja magát soha sem, folyton ki járkál de nem úgy ahogyan az illik persze. Leggyakoribb az amikor délben el megy a kocsmába és délután 6-7 felé hazajön akkor persze tiszta hányás mindenhol a nadrágja az úgy ki gombolva minden, volt olyan hogy, alsógatyában ment ki az udvarra. Persze olyan is volt hogy részegen az összes szomszéddal elkezdett ordibálni, nagyon csúnyán beszél. Barátnőmet is folytok ku**vának szólítja akár a jelenléte elött van akár nem. És ha egy kicsit is átlóg az autóm az ő füves részére akár 1 mm-t is már csönget hogy álljak arrébb meg minden, pedig rá sem állok a füves gazos földjére sem.Persze volt hogy a szomszédok meg én is neki ugrottam, ez is csak azért volt mert átjött hozzám az öcsém és amikor haza ment a háza elött le gugolt bekötni a cipőjét a dilis szomszéd meg izomból fel lökte, hogy miért azt nem tudjuk.
2011. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!