Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikusok! Milyen bűnöket...

Katolikusok! Milyen bűnöket gyóntok meg a leggyakrabban?

Figyelt kérdés

Kort, nemet is légyszí írjon aki válaszol. Köszi :)

Azért kérdem,mert mostanában "lettem katolikus", és el szeretnék majd menni gyónni. És érdekel,hogy mik azok, amiket mások meg szoktak gyónni,ezáltal valószínűleg nekem is meg kell majd. Köszi :)


2011. febr. 27. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél egy Hozsanna imakönyvet,abban benne van a lelkitükör,illetve kérd a pap segítségét is nyugodtan,ő is kérdez,ha akarod. És jó lenne,ha majd a nem katolikusok nem szólnának bele a kérdésbe.
2011. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ok.Akkor nem szólok bele.
2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
majd
2011. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zolka50 ***** válasza:
Csak gondold végig: "Sokszor és sokat vétettem szóval, tettel és mulasztással..." Kit bántottál meg, milyen rossz cselekedeted volt, és mikor nem tettél semmit, amikor cselekedned kellett volna. Ennyi az egész.
2011. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én általában végiggondolom, hogy a 10 parancsolat közül melyiket szegtem meg, aztán, hogy a 7 főbűn közül melyiket követtem el, vétettem-e a szeretet ellen, stb...
2011. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Ne már, úgy szerettem volna beleszólni.:D Léci,léci, léci,csak egy kicsit had.
2011. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak hallgass a lelkiismeretedre! Örülök hogy megtértél:)
2011. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!