Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek pofátlanság lenne...

Szerintetek pofátlanság lenne ilyet kérni?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy tőlünk elég messze van a buszmegálló(15 perc séta ha sietek)és ez sok időt vesz el, bárhova megyek

arra gondoltam hogy biciklivel lemegyek a buszmegállóba és az ottani bolt raktárán lehetne a bicikli

csak nem tudom hogy kérjem meg őket

a másik lehetőség hogy a biciklitárolóban hagyom de félek hogy ellopják


2011. aug. 2. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

15 perc séta az semmi :D


De nyugodtan megkérheted őket, max. azt mondják, hogy nem.

2011. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem pofátlanság szerintem.

Bár, nem tudom, hogy megengednék-e?

2011. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg tõlük, hogy ott hagyhatod e a biciklidet, ha nemet mondanak, akkor igy jàrtàl.

A biciklitàrolóban ha lelakatolod, akkor is el tudjàk lopni?

2011. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
15 perc séta a nagy táv? Annyi mozgás kell....
2011. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a bicikli is mozgás, és nem mindig mennék azzal csak ha sietek
2011. aug. 2. 12:18
 6/12 anonim válasza:
Kérdezd meg simán, mert ez nem nagy kérés. Ha nemet mondanak, köszönd meg illedelmesen a segítséget és távozz :) ennyit tehetsz
2011. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Vidéken szokás,hogyha valaki fél vagy 1 órányira lakik a vasútállomástól akkor az állomásnál lévő boltnál vagy az első kertes háznál,megkérik,hogy engedje meg a bicikli tárolását.Általában fizetnek havi 100-500 forintot,és egész hónapban jó helyen van a bringa.

De 15 perc az nem olyan vészes gyalog sem..Én minden nap fél óra oda-fél óra vissza gyaloglást csinálok..Legalább ezzel is mozog az ember..

2011. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
SZerintem nyugodtan megkérheted őket. De előtte célszerű egy kicsit "barátkozni": menj be vásárolni, először csak köszönj, kérdezősködj, van-e ez, vagy az, tudják-e, hány óra, mikor jön a busz, stb. Aztán esetleg megkérdezheted az ott dolgozók nevét, panaszkodhatsz, hogy túl messze laksz, jobb lenne biciglivel. Aztán: "Józsi, nem hagyhatnám a raktárban a biciglimet?"
2011. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell félni, max raksz rá két jobb minőségű lakatot. Mi is így csináljuk.
2011. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok egy fitnesz ledi, az biztos, de hogy valaki olyan lusta legyen fiatalon, hogy 15 percet kell gyalogolni, hat ne haragudj! Majd meghizol, ha nem gyalogolsz. Ez nem szemetsegbol mondom. En napi kb. 1 orat gyalogoltam egyetemista koromban, aztan itthon maradtam es egeszsegesebben is ettem, megis felszedtem jo par kilot. Mi lesz a kovetkezo lepes? Bevasarlokozpontban elektromos kocsira fogsz ulni, hogy gyorsabban menjen a vasarlas meg ne kelljen jarkalni? Mennyi idot takaritasz meg biciklivel? 10 percet?
2011. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!