Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én örülök annak, hogy...

Csak én örülök annak, hogy Agusztusban nincs 30-35-40 fok meleg?

Figyelt kérdés

Mindenki siránkzoik, hogy sz*r az idő, meg nincs meleg, meg minden.

Én meg örülök, mert elég volt nekem az a 1-2 hét amikor nem tudtam éjjel aludni a nagy melegtől.


Csak én örülök annak, hogy nem izzadok mint a ló, és nem kapok hőgutát kint a napon amikor dolgozok?


2011. aug. 2. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Csak te! Azért van a nyár, hogy meleg legyen! Ez nem nyár, ami most van. Fázhatsz még eleget a télen.
2011. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az elsővel. Én abszolút nem örülök.
2011. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont örülök. Nekem a 20-25 fok is bőven elég, olyan időben is lehet strandra menni már aki akar. Ha meleg van az a baj, ha nincs meleg az. Emberek...
2011. aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A nyár az legyen nyár...forró,perzselő,izzasztó,fülledt,rekkenő hőség,kánikula...én azt szeretem,amikor a 40 fokos hőségben az ember elkortyolgathat egy jeges sört a 30 fokos vízben,vagy a tüzes homokban,akár a Balaton-partján,akár a tengernél...ami itthon van idén,az egy nagy rakás trágya...
2011. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Én beérem 20-25 fokkal is. Ami most van az pont jó.
2011. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Én gyűlölöm a meleget.

Ez a nyár, ami most van, pont ideális nekem (ilyen jól még soha nem éreztem magam nyáron). Utálok izzadni.

Bár mindig ilyen lenne a nyár.

2011. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Én is nagyon örülök neki, eddigi legjobb nyaram eddig (már amire emlékszem a többiből), bár megint jön a meleg, remélem nem olvad a ruha a bőrömre.

Utálom a nyarat, nem tudok annyira levetkőzni, hogy jól érezzem magam, télen meg fel tudok öltözni, hogy ne fázzak.

Nyáron állandóan izzadok, kedvtelen vagyok, morcos, semmihez nincs kedvem, aludni se nagyon tudok.

2011. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem csak te!

Én se szeretem a meleget, 25 fokkal én már megelégednék.

2011. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem így is megfelel.
2011. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki, de ez tényleg nem nyárhoz illő. Szerintem nyáron a 25-30 fok a normális. Viszont 30 fok felett csak szenvedés az egész, főleg éjszaka. Hiába alszom ki magam, reggelre olyan, mintha agyonvertek volna. Szóval én az arany középútra szavazom.
2011. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!