Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira magányos vagyok mit...

Annyira magányos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Esélyem sincs arra h megváltoztassam.
2011. aug. 3. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre sztem senki nem fog tudni válaszolni, ez a kérdés így, ebben a formában túl általános, kicsit konkrétabban, részletesebben kellene ;)
2011. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A suliban kívülálló féleség lettem persze csak az osztályban tehát nem szivesen vannak velem mert maga az osztály vmenyire összetart a hírem már elment más osztályokba is a népszerűbbek által suliba ezért nem.Sehova sem járok ezen kívűl és a régi barátaimmal megszakadt a kapcsolat.
2011. aug. 3. 00:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess, keress barátokat és velük is beszélgess, keress társat magadnak, szeresd s hagyd, hogy szeressen, mint azok, akik szeretnek.
2011. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Járj küzdősportra..judo ect..
2011. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:
51%

Akkor most gondolkodj el egy kicsit. Ha magányos vagy, akkor ki az az egyetlenegy személy a világon, aki ezen változtatni tud? Csak, és kizárólag csak te. Azaz, rajtad múlik, hogy meddig maradsz magányos.

Gondold végig, hogy mit tanácsolnál saját magadnak, ha kívülálló lennél? Nyilván azt, hogy keress magadnak barátokat.

Kismillió módja lehet barátokra lelni. Ezt te magadnak kell kitalálnod, hogy ott helyben mi jöhet szóba. Ha csak siránkozol, és sajnálod magad, attól nem fog megoldódni a gond. Tenned is kell annak érdekében, hogy ne legyél egyedül.

Hát kapd elő a bringát, és indulj, hátha útközben találkozol ismerősökkel, akikkel el lehetne dumálgatni.

Vagy menj el a könyvtárba, a fagyizóba, vagy akárhova. Ahol olyanok fordulhatnak elő, akiket kedvelsz. Otthon keseregve nem fogsz barátokra lelni.

2011. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!