Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magányos farkasok nektek nem...

Magányos farkasok nektek nem rossz érzés h mindenki él közösségi életet rajtatok kívül?

Figyelt kérdés
Mert nekem az!A régi barátnőim akikkel megszakadt a kapcsolatom mind népszerűek lettek és lettek barátaik és elmentek a menő irányba is!Én meg itt maradtam egyedül az osztálytársaim is kiközösítettek meg velük is megszakadt a kapcsolat már csak ha nézem a képeiket fb-n akkor is elkezdek töprengeni!Vajon miért vagyok más?Ti nem tettétek fel még a kérdést magatoknak?
2011. aug. 10. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

De rossz érzés, de mit tehetnék, ha az emberek akiket mindig én keresek meg le sem szarnak vagy elutasítanak?


Gondolom keressek ujjakat, de azt sem könnyű. Elvégre is nem könnyű egyedül elmenni valahová (mert egyedül szar) és idegenekhez sem egyszerű odacsapódni. Ha legalább egy ember lenne, akivel mehetnék már valamivel könnyebb lenne a helyzet, de nincs ilyen.

2011. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ezzel én is így vagyok!
2011. aug. 10. 23:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Akiket én ismertem - ilyen magányos farkas típusú emberkéket - hozzájuk előbb-utóbb mindig csapódtak emberek. Mert attól még jófejek voltak, hogy visszahúzódobbak is, és erre rájöttek a többiek is. Mindenesetre ők választották ezt a "létformát".

Nem lehet, hogy nálatok az a bökkenő, hogy titeket akaratotok ellenére kényszerítettek ebbe a szerepbe?

2011. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Nem vagyok valami nagy társasági ember, de azért én is igényelném a társaságot.

A régi haverokat (mert nem barátok) én szoktam keresni, ők sosem hívtak sehová sem. És ugye hiába próbálkozik az egyik, ha a másik nem akarja. Szóval feladtam.

Ebből az következik, hogy nincs kivel/kikkel és nincs hová menni. Tehát egyedül maradok, itthon.

2011. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na látod nekem is ez a bajom itthon maradok egyedül nincs kivel hová menni max biciklizni meg rendezvényekre de nagyon néha megyek és a kérdésedre a válaszom is-is mert sztem én voltam a hülye h a régiekhez nem mentem többet mert ha nem is erősödik meg a kapcsolat de lenne kivel hova menni és lehetne életem.De az osztályba meg valóban rámkényszerítették hiába nem lógok közülük úgy alakult.Hozzácsapódtam egy csajhoz (véletlenül aki már a gólyatáborba leégette magát)Szivattak nem reagáltam le jól mindenkit szivattak de rám szálltak rám a legjobban nem volt már kihez csapódni mert az osztály nagyrésze már ezelött is ismerte egymást és én voltam akit a legjobban szivattak ezért a normális réteg sem akart velem barátkozni tehát érted olyan ciki voltam!Erre én meg próbálkoztam de mivel arrébbmentek meg szivattak 1 évig többet magamtól nem próbálkoztam bár odajöttek hozzám páran beszélgetni amikor így az osztálytól külön voltunk de nem sikerült semmi!Meg lehet meg tudtam volna változtatni de a feketebárány valahol mindig én maradtam volna mert ezt nem lehet maximálisan eltörölni mert ők már régebbi haverok meg nincs "múltjuk" neked meg van meg csak most ismerkedtél meg velük tehát mivel én kedves vagyok bizton állíthatom h az nem elég ilyenkr már jön az ördögi kör egyébként meg csendes vagyok de beszélni is tudok és könnyen barátkozom ha csak egy két emberrel beszélgetek mert csapatban már csendben vagyok és némelyiküktől de talán skuktól jobb természetem is van sőt még az alakom is az egyik legjobb persze teszek is érte tehát edzek ők meg nem tesznek érte vagy nem annyit mint én.
2011. aug. 11. 16:12
 6/16 A kérdező kommentje:
és ezt csak azért írtam le mert sokan úgy gondolják h aki így jár annak vagy a külsejével v a természetével van baj és ilyenekre senki nem gondol h lehet h úgy alakult v véletlen stb.Mert nem vagyok nagy szám az igaz de ők sem azok és nem értettem.
2011. aug. 11. 16:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Így van ez velem is, és nagyon rossz érzés nekem.
2011. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

van választott, meg kényszermagány

te azért éled meg rosszul, mert az utóbbiba tartozol


igaz az én helyzetem egyikbe sem sorolható be egyértelműen, de én nem vágyok közkedveltségre

2011. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Direkt kerestem erre. Bár régi a kérdés azért leírom.

Roh@dtul sz@r! 1-4-es koromig voltam egy iskolában, ahol már lettek barátaim. Átmentem a másikba, ahol 1 évig szivattak, ok nélkül görénykedtek és minden. Utána átváltottam egy iskolát és a roh@dékok miatt olyan lettem, hogyha hozzám szólnak, akkor max egy igent, meg egy nemet tudok mondani és azóta vagyok lámpalázas is. A 3. suliból van egy barátom. A középiskolába most kerültem be. Mindenki nagyon imádja osztályt (diákok, tanárok) nagyon kedvesek egymással, segítenek, még az elején nekem is, aztán elkezdtek 1 hete szemétkedni ok nélkül és összefognak ellenem. Én próbáltam nyitott lenni, de hogyha velem csak ilyen ret@rdáltak találkoznak, akkor erről már nem tehetek. Pedig az osztályban van még egy csendes srác, ő sem szólal meg, őt nem piszkálják és az előzőnek igaza van, mert vele már barátkoznak. Felléptem a facebookra, hátha az a baj, meg ott tudok ismerkedni, erre szemétkednek velem. Tényleg hát ez nagyon jó. Utálom, amikor nincs barátom, velem végig szemétkedtek eddig, amúgy szerintem az ilyenekből (ha pl nem lenne barátom), akkor depressziósok válnak.

2011. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Ja igen én tényleg más vagyok, mert könyveket írok, programokat próbálok csinálni, zenét szerkesztek, rajzfilmet készítettem (persze nem egy csúcsminőséget), és nem ismerik el az ilyeneket. Bocs az önreklám miatt, de most már látom (amúgy most már egoista lettem szerintem :), hogy "irigykednek", amiért nekik abból állnak a napjaik, hogy facebookoznak, nem úgy mint én, aki próbálok magamból kihozni valakit, szerintem a legtöbb hasonló emberrel is ez van. Ügyesebbek, tehetségük van, éppen emiatt gondolkoznak máshogy, ezt meg nem értékelik, lehet hogy tudat alatt nem.
2011. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!