Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Google+ vagy Faceook? Melyiket...

Google+ vagy Faceook? Melyiket érdemes használni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én is küldtem neked e-mailt, ha küldenél nekem is meghívót, akkor megköszönöm! :)
2011. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő időpazarlás. Komolyan, van valami értelme? Esetleg az, hogy egész nap előtte kockulsz, mint a többi facebook-függő, és elhanyagolod azokat az embereket, akik számítanak.
2011. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
google+
2011. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
jajneeee, most akkor mindenki átfog szokna a g+ra és megint "költözhetek"? mértnem tudtok megmaradni egyhelyen? :(
2011. aug. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem szimpatikus egyelőre a Google+, de lehet, hogy ha beindul, jó lesz.


Nekem már kicsit sok a Google-ből. Ami eleinte jó volt benne, ti. hogy egy helyen, egy felhasználónévvel és jelszóval e-mail fiók, Google Docs, Picasa, Blogger volt elérhető, ez tetszett.


De most pl. regisztráltam a G+-ra, és nem tetszett, hogy az egyébként titkos, privát Picasa albumaimat szó nélkül nyilvánossá tette az adatlapomon.


Sarkítok, de nem szeretném, hogy ha pl. Gtalkban dumálok valakivel, arról az egész ismeretségi köröm tudjon, egyelőre nekem túl sok, túlságosan egybefolynak a Google szolgáltatásai. Egyelőre jegeltem, ha többen lesznek rajta, adok neki még egy esélyt.

2011. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
kedves előző! Küldenél nekem meghívót, ha megkérlek? Adok e-mail címet is privátban, ha szólsz, hogy küldenél! Köszöntem!
2011. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
aki tud g+ meghívót küldeni, légyszi írjon privátot, köszönöm :)
2011. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A google+ egy nagy gagyi vmi. Úgy is be fog puccsolni, nincs az a marha, aki átmegy oda és újra bejelölget mindenkit, stb, mikor a facebook egyszerre megformázza mindazt, amivel lehet kommunikálni emg tartani a kapcsolatot mással online
2011. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Google+

Egyszerű az indok: ugyanolyan szosölmédia mint a facebook, csak itt nem vagyok kénytelen 200+ volt középiskolai évfolyamtárs / iskolatárs / egyszer láttam messziről kontakttal "barátnak" lenni. Egyelőre a társaság is szofisztikáltabb.

2011. aug. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én küldök meghívót annak aki elküldi az e-mailjét privát üzenetben, ahogy azt az előző hszemnél már leiértam. De azt ne várjátok már el, hogy én kérjem el az emailetek privátban...
2011. aug. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!