Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Suliban megalázottak figyelem!...

Suliban megalázottak figyelem! Visszaadnád ha alkalmad adódna rá?

Figyelt kérdés

Röviden az a szitú hogy ált suliban állandóan megvertek a diák társaim, nap mint nap, pedig nem adtam rá különösebben okot, úgy vettem észre hogy egy két főkolompos volt az oka mindennek. Nem részletezném azokat az ugratásokat és kicseszéseket amiket ellenem elkövettek... gondolom azért hogy ők jól szórakozzanak...gondolom más is volt ezzel így...


A történet úgy folytatódik, hogy teltek múltak az évek, és egy nap egy olyan buszra szállnál fel, amelyen a "főkolompos" is rajta van. Persze elhízott a drága (biztos jó dolgában) és ül, pont a szélén egy másik nővel és beszélget. Te egyből felismerted és miközben megváltod a jegyed gondolkozol mi tévő légy? mások számára észrevétlenül "véletlenül" nekimenj, véletlenül úgy fordulj hogy oldalba vágd? Hisz megtehetnéd... egyrészt mert a hájas segge lelóg a székről, másrészt csak azért is, harmadrészt tudod, hogy HR-es területen dolgozik, szóval annak az esélye hogy felálljon és behúzzon egyet ( nő létére) szinte majdnem null az esélye - hisz verekedős HR-esnek nem igazán örülnének a cégek, nemde?... már megkaptad a jegyedet, indulsz hátrafelé... mit tennél?


Komolyan kérdem... velem megtörtént az eset ...


2011. aug. 4. 07:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ki az a Carrietta White? Rágoogliztam, de nem adott ki semmi olyat amire gondolom, hogy gondolsz...


Nem vagyok rosszindulatú, de az önbizalomhiányomat csakis nekik köszönhetem. Ezen már felnőtt koromba sem tudok már "javítani". Nem panaszkodni sem nyavajogni nem akarok, de gyerekkoromban annyira piszkáltak hogy gyomorfekélyem volt... és csak azért mert jó tanuló voltam... soha senkit nem piszkáltam, soha senkinek nem szóltam be, nem tettem megjegyzést az alakjára kinézetére. Felnőtt koromra csak azokkal bánok így és azokról alkotok ilyen véleményt aki valami oknál fogva keresztbe tettek nekem, ettől pedig nem vagyok rossz ember...


Arról meg nem tehetek, hogy az a csaj megbukott, és így került a mi osztályunkba...na akkor kezdődtek a szekálódások.


Azt hogy beszóljak egy kollégája előtt nem hiszem hogy jó ötlet (lett volna), mert azzal csak magamat járattam volna le az utasok előtt, sőt akkor nyílt okot adok /adtam volna arra hogy visszavágjon szóban, vagy ténylegesen behúzzon... és akkor jöhettem volna azzal hogy hát nem én kezdtem.



Nem félek attól hogy visszavág felnőtt koromban, hisz már büntethető életkorban van ( nem úgy mint az ált. suliban, mikor senki sem tudott a verekedősökkel, terrorizálókkal mit kezdeni...) és már ismerem a jog útvesztőit... ráadásul előnyben vagyok, mert míg ő fent van jó pár közösségi portálon, addig én nem reklámozom magam...


Félreértés ne essék, nem vagyok bosszúálló. Már voltam úgy vele, hogy megnézem azoknak az embereknek a profilját akik szívattak és elégtétellel nyugtáztam azt hogy az élet visszafizette neki (kamatostul), de ennél a csajnál/nőnél ez nem történt meg... pedig sok fényképről le lehet vágni a szitút, ő boldog és már gyerekként is mindig megúszta azt hogy a szívatásokat számon kérjék rajta... úgy érzem ha a sors "megkegyelmezett" neki, akkor nem kellene a sors által előidézett (?) ilyen szitut kihagyni?!


Lehet azzal hogy így alakul a dolog (buszjárat), a sors lehetőséget ad arra, hogy visszavágjak ( ha nem is olyan mértékben amilyen mértékben engem megaláztak) de mégis... értitek, ugye?

2011. aug. 4. 08:14
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha még most se mersz visszavágni (válaszod pusztán csak kidumálás,hogy miért ne),akkor nyelj egy nagyot és vegyél be egy savlekötőt...
2011. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

... a poén az hogy csak a történet felét írtam le.... direkt ... :)

Ki kíváncsi arra arra hogy hogy végződött?

2011. aug. 4. 10:22
 14/17 anonim ***** válasza:
ÉN!!
2011. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

oké:) akkor folytatom vagyis befejezem...


Szóval "véletlenül oldalba böktem". Kövezzetek meg érte, de iszonyat jó érzés volt! :) Hurrogjatok le nyugodtan, hogy lealacsonyodtam a szintjére, de végre azt éreztem, hogy nem félek tőle mert nincs hatalma felettem. Remek érzés volt...


Na de itt még nincs teljesen vége a sztorinak... ugyanis ahogy "elhaladtam" mellette és leültem tőle tisztességes távolságba (=értsd: a busz másik végébe - azért nem vagyunk mi olyan jó spanok címszó alatt).. akkor észrevettem, hogy azért megnézett magának (lehet nem fogtam magam vissza a "böködés" terén? XDDDD). Komolyan mondom ha még egy másodpercig tovább néz vagy felálltam volna és bólintottam volna felé neki kihívóan hogy na mivan, mi a francokat nézel te kis pi*csa vagy már emeltem volna fel a kezem megmutatva neki a középső ujjamat... szerintem nem esett le neki hogy ki vagyok vagy voltam... nem baj...


Közben eljátszottam a gondolattal, mivel két tini mögém ült... jaj milyen jó lenne ha nyernék a lottón, most a két mögöttem ülő tinit lefizetném (fejenként kapnának 20 rugót zsebpénz gyanánt) hogy szálljanak le a következő megállónál ( a busz 10 percenként jár) de úgy hogy előtte ők is jól oldalba "böködik" a könyökükkel ... felállni hárpiázni nem tudna, hisz ott a a kolléganője, no és persze a busz utasai is inkább a tinik pártjára állnának..meg végső soron ott lennék én, ha valami bajuk lenne ebből, tuti felállnék, és kiállnék értük... aztán megkérdezném mi a probléma kedves xy (+keresztneve)... biztos hökölne egy sort, hogy honnan a francból ismerem...


Mivel ugyanabba a városba mentünk nagy volt a valószínűsége hogy ugyanott szállunk is le... már terveztem hogy ismét nekimegyek... tudjátok olyan elcsapom a fejem és úgy intézem hogy mindenki úgy lássa hogy ő jött belém módjára... de sajnos árnyékra vetődtem :( ugyanis hiába szálltunk le ugyanabban a megállóban de más ajtónál, előttem volt egy idős néni, aki nehezebben szállt le -és mivel csak ez miatt nem akartam kilökni a buszból, ezért hagytam "futni" a csajszit...a sors üzente: eddig és ne tovább.... na de most már tudom mire költeném a pénzt ha megnyerném a lottót :)))) támogatnék pár tinit zsebpénzügyileg pár könyökölésért cserébe és néhány csövest hogy a házuk előtt nyáron (persze nyitott ablak mellett) legalább 1 tonna sörös dobozt egyenként lapítsanak szét hajnali 3-6-ig legalább két héten át, támogatnék egy őrült motorost, hogy szintén nyáron éjjelek évadján hangosan füstöltessék meg a gumijukat, illetve a kedves kutyatulajdonosokat, hogy reggelente a házuk elé hordják a kutyáikat...stb biztos örülne neki...


:)

Na mit szóltok? Gondoltátok volna?

Valóban annyira bosszúálló lennék?

:)

2011. aug. 4. 20:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Simán gyep vagy.Lépjél túl az egészen és koncentrálj az életedre.
2011. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a Carrietta White-os.

Guglizz rá erre a három szóra, hogy Stephen King Carrie, ha máshogy nem találtad meg. Baromi jó könyv egyébként, és rádismerek benne. Az a gond, hogy ő is rosszul járt a végén, az ilyen dolgok nem szoktak jól elsülni.


Jó nektek nőknek, nem úgy van, mint férfiaknak. Én ha elkezdenék csipkelődni valakivel, aki régen folyton terrorizált, ráadásul idősebb nálam, és bukott, tuti hatan várnának meg a sarkon, és vernének el úgy mint a lovat. Vagy mint a múltkor egyik ismerősünket: ment haza, megálltak mellette egy transporterrel, berángatták hátra, elverték, és kidobták. Ha téged is ez fenyegetne, átgondolnád szerintem kétszer is, hogy kötekedsz-e azzal, aki már egyszer terrorizált, majd leszállt rólad.

Nem jó a balhé hidd el nekem. Én tudom.

2011. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!