Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Hogy...

Most mit csináljak? Hogy tudnám megoldani, h ne jöjjek ki belőle rosszul?

Figyelt kérdés

Van az exem, aztán ő január 1-vel kiment külföldre dolgozni, de most májusban hazajött.

Szerettem volna vele talizni, mert nem haraggal váltunk el.

Mondta, h sok a dolga, másik munkahelyre került, szal most nem ér rá.

Gondoltam tegnap, h írok neki sms-t, h mizújs meg esetleg ráérne e.

Írta, h rendben minden okéé, talizhatunk.

Közben összefutottam ismerősömmel, aki mondta, h ahol dolgozik cégnél lesz felvétel, de csak protekcióval.

Aztán most jön a gubanc.

Az exem pont ennél a cégnél dolgozik, mint osztályvezető szal simán be tudna intézni.

Csak a gáz, h most holnap elmegyek a talira hülyén fogja magát kivenni, h szia hogy vagy???jól? és be tudnál intézni a céghez, mert.....??

Mondjuk a régi cégéhez felajánlotta már, h beintéz, de akkor nemet mondtam, mert nem akartam így jobb álláshoz jutni.

Szal mit tegyek, h ne gondolja azt, h hogy csak azért talizok vele, h intézkedjen?:S


2011. aug. 4. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb kérdezz rá, hogy tudna-e valamit intézni, és utána találkozz vele. Így elkerülöd a félreértést, mármint hogy azt higgye, csak ezért érdekled.
2011. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!