Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szükségem lenne egy dobszettre...

Szükségem lenne egy dobszettre, egy barátom azt mondta, írjak egyik ismert személyiségünknek, hátha segítene. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Végülis nem lehet vele semmit sem veszíteni, de én ezt mégis szégyellném... Ti írnátok?
2011. aug. 5. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tuti nem írnék, attól, hogy ismert nem vehet mindenkinek hangszert. Ifjú tehetségeket szoktak szponzorálni, de te kiemelkedő vagy? Valaki felfedezett már?
2011. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogyis, nem vagyok profi, sem kiemelkedő (bár azon vagyok, hogy elég jó legyek benne). Csak nem látok semmilyen lehetőséget arra, hogy dobokhoz jussak, erre a barátom ezt a bogarat ültette a fülembe.
2011. aug. 5. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog ilyet felajánlani, nagyon max. csak akkor, ha valójában megélhetési celeb és jól jön neki a reklám a Fókuszban meg a Blikkben hogy ő milyen jó fej. De akkor meg vállalnod kell az arcod ország-világ előtt, gondolom, azt nem akarod. Na meg nem vagy annyira rossz anyagi helyzetben, hogy "rászoruló" légy.
2011. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És mégis mi a francnak venne neked valaki csak úgy egy dobszettet? Nekem ötéves korom óta az az álmom, hogy saját lovam legyen, de el fogadtam, hogy nem állunk úgy anyagilag, és most melózok ezerrel a nyáron. Neked is inkább valami hasonlót kéne tenned.
2011. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!