Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha ez lenne az...

Mit tennél, ha ez lenne az utolsó nyarad otthon?

Figyelt kérdés

szeptemberben elköltözöm külföldre és kb. egyszer fogok hazajárni évente.Te mit tennél a helyemben? Egy gyönyörű hegyvidéki kis faluban élek, bár nincsenek itt barátaim, mindenhol erdő, hegy, az erdő közepén van egy tó, sok forrás van, 10 km-s körzetben nincs egy lélek sem. Hogyan használjam ki a hátralévő időt? Elmondanátok ti mivel töltenétek? nem akarok a szobában ücsörögni és várni. Légyszi kreatív tippeket!köszi

18/L


2011. aug. 5. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
terepbicaj?
2011. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skarma ***** válasza:
csak menj ki és élvezd a természetet :)
2011. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor az a legrosszabb ha görcsösen eltervezel szépen mindent. Gondolkozz miket szoktál csinálni, csinálj random programokat amiket mindig is szerettél. Én a helyedben fognék egy bicajt és végigbringáznék mindent, kiülnék kicsit napozni, gondolkozni a tóhoz, vagy épp megfürödnék, esetleg feltérképezném még a környéket és fotózgatnék. :)
2011. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent lefotóznék és albumba rendezném,aztán vinném magammal,hogy semmi se hiányozzon:)

De a szomszéd nénitől kezdve,a kedvenc kajádig,az utca hajnalban,este,éjjel,a rét hajnalban,este.....

Gyűjtenék leveleket,virágokat,préselném és azt is albumba raknám,esetleg melléírnám,honnan van,milyen illata volt.....tök jó felidézni:)))

2011. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!