Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tesz fel annyi lány...

Miért tesz fel annyi lány tükörből fényképezett csücsörítős képet netre, mi ez a majmolás, hol van a kreativitás, szép-érzék?

Figyelt kérdés

Facebookra, iwiwre gondoltam.

Én is csináltam magamról már képeket, csak én a fényképezőmön beállítottam az időzítőt és próbálgattam, hogy hogy lenne jobb, kreatívabb, nem erőltetett képet készíteni, valamikor még anyának is szóltam, hogy csináljon képet, nem ciki. Miért nem értik meg, hogy attól, hogy csücsörítenek nem lesz Angelina Jolie szájuk, a természetesség hatásosabb. Gyakran botlok ilyen képekbe, nem értem mi ez a mánia.


2011. aug. 5. 23:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
57%
Teljesen egyetértek.. és kiváncsi vagyok a válaszokra.. :D
2011. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
attól mert te nem vagy olyan szép hogy ilyen képet fel tehess magadról még nem kell irigykedni
2011. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
96%
Hú, ez az utolsó válasz....gratulálok, IQ bajnok.... te is egy ilyen, magát szépnek gondoló, csücsöritős kislányka lehetsz...
2011. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
kedves utolsó te igen hülye vagy..a szépség nem a csücsörítéstől függ.. egy normális szép lány csücsörítés nélkül is szép..
2011. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
hát tényleg ciki, és ne higgye a kedves válaszoló, hogy olyan szépek azok a lányok, akik ilyen ostobaságokat csinálnak...egymásnak vagy pasiknak akarnak tetszeni? mert a pasik úgy kiröhögik őket, mint a sz@rt...és meg is érdemlik...üresfejű buta libák
2011. aug. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Gondolom,ez így trendi. Ez is elmúlik egyszer. Szerintem is gáz. Ha jobban belegondolsz,a buta,nem túl értelmes lányok csinálják ezt. Nem hiszem,hogy a 'csináljunk magunkból olcsó bohócot' klubot irigyelni kéne.
2011. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
[link] áh itt van pár ilyen pi***.Nem hiszem el,hogy ilyenek az emberek.Le ku***** egymást azért,hogy legyenek a menők,meg feltesznek tangás képeket...pff...
2011. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert valami hülye kitalálta, a többi meg megy utána. De amúgy nem rossz dolog, mert így legalább kép alapján is felismerik az emberek az agyszint szerinti párjukat.


Amúgy ez a csücsörítős száj olyan, mint a tyúksegg.

2011. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

azért tesznek fel ilyeneket, mert nem normálisak...

én 16 éves lány vagyok és nem vagyok ronda, mielőtt még írná egy ilyen "csücsőrítős", hogy biztos azért, de nekem van ESZEM!! az a különbség köztük és köztem :)

2011. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*ők legyenek a menők,bocsi 15/L
2011. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!