Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Összevesztem a...

Mit tegyek? Összevesztem a három legjobb bnömmel, és joformán csak velük vok joba az osztálybol mmint legjobban, a többiekkel csak igy hébe hoba. Olyan rossz mert

Figyelt kérdés
igazábol nem összevesztünk csak megsértödtem vmin aztán ök sztem meg ezért rám h mindenen megsértödök. Azért sértődtem meg mert ugy éreztem kiközösitenek vagy beszélnek vmiről amiről nem tudok, vagy ölelgetik egymást.. szval sztetek mit csináljak h oylan legyen a kapcsolatom velük mint régebben? ez kb egy hete van igy:S
2010. máj. 13. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kibékültök, ebben a korban ez törvényszerű, ne aggódj, még egy két hét és be fogják fejezni, addig haverkodj a többiekkel :)
2010. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.. nem bunkok vagyis inkább oylan közömbösek mert ez sokkal rosszabb:S főleg h kettővel megyek 2 hétre nyári gyakorlatra egy ilyen szállodába szval összeleszek velük zárva...
2010. máj. 13. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Tanulj meg helyesen írni! Én sem barátkoznék olyanokkal, akik buktak nyelvtanból...
2010. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a többiekkel meg annyira nemvok joba... meg az most hogynéz ki h nem velük vagyok akkor most odamegyek másokhoz? az meg ugy olyan gáz.
2010. máj. 13. 20:22
 5/6 A kérdező kommentje:
tudok helyesen írni csak siettem, és a klaviatúra nem mindig üti le:s
2010. máj. 13. 20:23
 6/6 anonim válasza:
ne foglalkozz velük, csináld úgy mintha nem is léteznének,legyél te is közömbös,és akkor majd észreveszik magukat.Mutasd meg h magad is jól elvagy!:)
2010. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!