Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek az...

Szerintetek elmenjek az esküvőre vagy sem?

Figyelt kérdés
Ma lesz egy nagyon kedves munkatársamnak az esküvője. Mindketten a munkatársaim, de a sráccal jobban kijövök. Hármunkat meghívtak a vacsira is. Azért vacilálok, mert sajnos nem vet fel a pénz és nem tudok nekik tízezreket adni. Van az a bizonyos boríték, menyasszonytánc... az egyik kollegám 50-60ezret ad, a másik 30at (igaz ők a párjukkal mennek), én meg kb 5-10 ezret tudnék. Bár ha 10ezret adok, akkor már kajára nem jut pénz hónap végén... Szóval elég puccos esküvő lesz és én még a vacsora árát sem tudom nekik visszaadni. Ez kicsit feszélyez így gondoltam el se megyek. Szerintetek???? Ja, és még annyi, hogy múlt hét hétfőn hívtak meg, tehát az sem volt, hogy jó előre tudom...
2011. aug. 6. 10:07
 1/2 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem, h az összes munkatárstól kapnak jövő héten közös ajándékot, mki hozzájárul 2000ft-tal és IKEA kártyát kapnak
2011. aug. 6. 10:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jó szívvel hívtak,menj el,nehogy megsértődjenek.A tizezret pedig próbáld meg valahogy kispórolni.
2011. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!