Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A külföldi magyarok pl....

A külföldi magyarok pl. erdélyiek, szlovákiaiak mit gondolnak, mi a véleményük a Magyarországi magyarokról?

Figyelt kérdés
Kedvelik vagy utálják őket nagyrészt?
2011. aug. 16. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha Erdélyről, mint külföldről beszélsz, azzal nem fogod kivívni egyikőjük szimpátiáját sem, az hótziher. Amúgy az átlag Közép-magyarországi meg sem tudja mutatni a térképen, hogy hol van Erdély, szóval a legjobban akkor járunk, ha nem engedjük az erdélyiek közelébe őket.
2011. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
az én szívemben nincsenek határok, és minden határon túli magyart keblemre ölelek.
2011. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%
Bárcsak Énis magyagrországi lehetnék! 15/f szlovákia
2011. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Mi az a Szlovákia? Magyarországi vagy.
2011. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Az hogy azt mondta nekem a vámos hogy nem vagyok magyar csak tudok magyarul. Szóval le vagytok szarva.
2011. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 8 válasza:
81%

Apáink vére tart össze minket. Testvér testvér ellen nem harcolhat. Nincs külömbség az erdélyi és a magyarorszagi magyarok közt, mindannyiunkban Attila vére csorgadozik.

A székely szívét csak egyetlen dolog bántja, amikor a magyar alföldön élő magyar nem azt mondja, hogy ERDÉLY hanem, hogy románia :(. MI NEM romániában élunk, hanem ERDÉLYBEN és VESSZEN TRIANON!!!

2012. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!