Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ebből lehet majd később baj?

Ebből lehet majd később baj?

Figyelt kérdés
az a helyzet h az osztályból ilyen kívülálló lány vagyok.Egy/két hülyén kívül nem szokott senki szivatni békénhagynak és beszélgetni is szoktam valakivel csak én vagyok akivel nem akar egy helyre kerülni senki tehát együtt ülni meg egy szobába lenni osztálykiránduláson stb.Nos és jövőre lesz a diákigazgatóválasztás és rendetek ilyen osztálybulikat ahol ezeket beszéljük meg.Nem mentem egyikre sem.Minek?Úgysem lát szivesen senki és mit bíztak volna rám valszeg szinte semmit.
2011. aug. 8. 18:36
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért:Valakikkel,rendeztek
2011. aug. 8. 18:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet baj, de ha elidegenedsz, igen, ink ne vegyél tudomást, akarj TE aludni a másik szobájában, és végképp menj el az osztályizékre. Ha ezeket betartod, minden okés lesz.
2011. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az osztálykirándulásokat nem fogom kihagyni miattuk és nem veszem tudomásul az ilyen nem akarok veled lenni dolgokat de úgy gondoltam h ezekre nem fogok elmenni és nem is mentem.Egyébként beszélek néha egy-két emberrel de el vagyok idegenedve az osztálytól!
2011. aug. 8. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen remete vagy, semmi baj nem lehet belőle, én megőrülnék barátok nélkül.
2011. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt hogy én is majdnem megőrültem hidd el!!4Csak ezen ebben az osztályban nincs esélyem megváltoztatni igaz nagyon nem próbálkoztam de egy kicsit igen és abból is lejött meg volt még rajtam kívül 2 kiközösített és nekik sem sikerült ez olyan dolog amit teljesen nem tudsz eltörölni!A régi barátaimmal megszakadt a kapcsolat az én hibám is benne volt de már kínos lenne elmenni így hozzájuk mert sokáig nem mentünk egymáshoz.Nem is tartottak annyira annak am.Majd ha továbbtabulnék új közösségbe esetleg akkor sikerülhetne valami!Egyébként az a baj hogy ha sokáig vagy egyedül megszokod és már valóban kezdek remete lenni!
2011. aug. 8. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Annakidején öltem volna, ha megismerhetek egy ilyen lányt. :)
2011. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!