Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem? Később lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Később lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Régebben a szakítás, nagyon megviselt. Könnyen lettem szerelmes, és nehezen szakítottam. Most viszont vissza tudom fogni a fájdalmam, bármi miatt is legyen az, és nem szeretek olyan könnyen bele senkibe. Ha vissza fojtom az érzéseim, később lehetnek hátulütői? Vagy csak simán kezdek felnőni, és több a tapasztalatom? Ezt az elmúlt 1 évben vettem észre magamon. 20/N
2011. okt. 1. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
most mi a gond?
2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen én is meg voltam zavarodva. kiakadtam hogy éreztem felnövök. szörnyü érzés volt. de ma jol vagyok. 25 vagyok.

amugy az elfolytott érzelmek sosem jok. abbol még egészségügyi gondok is lehetnek. de az megint más ha könnyedén veszel szakitásokat. az nem elfolytás. elfolytás az hogy magadra eröszakolod hogy nem sirok nem sirok nem sirok.

a könynedség a felnöttséggel jár,meg a tapasztalataidtol is erösebb leszel.

2011. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Önfegyelem kérdése, hogy az ember sajnálja magát inkább, vagy képes tovább lépni. De a szerelmet ne sajnáld magadtól, meg kell élni a jó és rossz részeivel együtt, különben minek az egész. Csak nem szabad bárkinek odaadni magad, legyél válogatós, abban igazad van.
2011. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnevel az élet, én is így voltam. Azt hogy visszafojtod e az érzéseid, csak te derítheted ki. De ha igen, akkor az baj, ha nem, felnőttél, részvétem.
2011. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld kéz! :)
2011. okt. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!