Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak a suliban...

Miért csúfolnak a suliban "kolompárnak"?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy mit jelent és azt se tudom hogy mi a bajuk velem. Vörös hajú, nagyon fehér bőrű, barna szemű kövér lány vagyok. Ezek alapján mi közöm a cigányokhoz? Annyira elegem van belőlük...
2011. aug. 8. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
xD
2011. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát b@zdmeg mi ez a videóóó?? :D:D lmfao
2011. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te biztosan szép lány vagy, az ilyenek pedig inkább pusztulhatnának. :)
2011. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem a videót... Hát ez se semmi. Ez nem kövér, az én voltam még mikor 168 cm és 76 kg voltam, ez egy fekete mangalica (van ilyen mangalica fajta, ez nem vicc). Egyet javaslok: fogyj le 15-20 kilót, mivel gondolom olyan 160 cm és 80 kg vagy.(egy év alatt simán meglenne)
2011. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó videó :D:D Köszi a válaszokat. A fogyjak le, az rendben van csak akaraterő kéne. És egyébként magasabb vagyok és súlyosabb, de mindegy :) Az a vicc hogy most voltam 9.-es és az évfolyam társaim szekáltak. Mondjuk most már kezdik abbahagyni, na de mindegy :) Köszi még egyszer!
2011. aug. 9. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyják abba, csak szólj. ;)
2011. aug. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hihi, rendben :D:D
2011. aug. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!