Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Középiskolába járok és már...

Középiskolába járok és már egyre többen csúfolnak azért hogy zsidó vagyok. (nagy orrom miatt) Pedig esküszöm hogy nem vagyok zsidó. Hogyan tudnám bebizonyítani hogy nem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Vedd elő a farkad, és mutasd meg h nincs metszve.
2010. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell bizonygatni. Ha valaki a barátod, az elhiszi így is. Ha bizonygatod, jobban rádszállnak! Engedd el a füled mellett és idővel abbahagyják.
2010. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

ez a zsidózás nálunk is ment, mindenkire a ki nem katolikus, azt mondtuk hogy zsidó.......(én is XD)

irigyek, mert a zsidók általában gazdagok, okosak, műveltek... (legalábbis a közhiedelem ezt tartja, mi is ezt hittük, ezért b*sztattuk őket...)

2010. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Íme a bizonyítás algoritmusa:

Ha nagy a farkad, és nincs metélve: kezedben tartod a bizonyítékot. :D

Ha kicsi a farkad, és nincs metélve: inkább más bizonyítékot keress...

Ha metélve vagy: mit akarsz bizonyítani?

2010. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Istenem ez annyira tré...És mi a f@sz lenne akkor ha tényleg zsidó lennél?Nem vagy büdös sem retkes sem fekete mint egy másik etnikum...Azokat nem merik csúfolni...Középiskola, mi?egy nagy kalap sz@r.Az én osztályom is ilyen kis parasztokból áll majd kinövik addig meg osztogasd ki őket.Sok sikert 18/L
2010. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyél szalonnát! A zsidók nem ehetnek sertéshúst.
2010. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell bizonyhatni ha nem is vagy az akkor se szégyeld. én refi vagyok a családom kat. ref.-nek van megkeresztelve mésis zsinagógába járok.
2010. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez a középiskola. Az gyerekek ugratják egymást. Nem hiszem, hogy komolyan gondolnák. Nálunk is volt cigányozás, zsidózás, meg b*zizás. Ne vedd fel.
2010. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha metélve vagy: mit akarsz bizonyítani?"


HA valaki körül van metélve még nem biztos hogy zsidó

lehet egészség ügyi oka is


-.-

2010. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Esetleg járj vasárnaponként misére, egyél rántott karajt és igyál hozzá tejet vagy hagymásvért is ehetsz! Lyukaszd ki a füled!
2010. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!