Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek penzt? :D 15/L

Honnan szerezzek penzt? :D 15/L

Figyelt kérdés

szoval ha szolok a szuloknek hogy kellene valami egybol azt mondjak ,hogy 'aa minek ez neked' vagy 'mar van eleg felsod' na ertitek.Megertem oket,sot felre ertes ne essek ha kaptam karacsonyra egykis penzt mindig kisegitettem oket,vagy olyanra koltottem amit tudtam hogy ok kellene megvegyek..tudom hogy mi sem allunk olyan fenyesen anyagilag hogy olyan dolgokat vegyunk amire nincs mindenfelekeppen szukseg,vagy hogy mondjam ha van 1 farmerem akkor nem kell meg egy mert nincs ra ugymond szukseg.de azert neha olyan jo lenne venni egy nyaklancot vagy valami,eppen ezert nem oket akarom terhelni ezzel.

A lenyeg hogy olyan szomszed nincs akinek ujsagot kellene venni vagy segiteni bevasarolni egykis penzert cserebe,en valami olyanra gondltam hogy eladhatnek valamiket? de miket? es hol? varoson lakunk,nem nagyon tudok itt eladni dolgokat....


2011. aug. 10. 14:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsi,azt akartam irni hogy 'olyanra koltottem amit tudtam hogy ok kellene megvegyenek'
2011. aug. 10. 14:50
 2/12 anonim ***** válasza:
vatera?
2011. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Hát elég rossz helyzetben vagy akkor.

Nagyon nem tudsz sehonnan lopni meg nehogy lopj azért nem éri meg.

Én is voltam ilyen helyzetben de akkor fogod igazán megtapasztalni ha te is dolgozni fogsz.

Sajnállak mert sajnos mint minden embernek neked is megvannak az igényeid.


24éves fiú vagyok

2011. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hmm..sz*pj xDD amúgy ,ha jó tanuló avgy és tényleg nem vagytok annyira gazdagok,akkor ösztöndíjat is kaphatsz..Biztos uténa tudtok nézni anyuddal:)
2011. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
No igen a vatera meg egy jó lehet
2011. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha városon laktok, akkor tudsz ktuyasétáltalást vállalni pénzért... kiteszel pár szórólapot, aztán hátha szól valaki...
2011. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14:58-as vagyok: már a kutyasétáltatást sem tudom leírni. :) Mindegy, érted. :)
2011. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze,ertem. Szorolapokat mindenki kitehet?ugy ertem nem kell valahol engedejt kerni hogy szorolapokat tegyek ki?v bejelenteni?
2011. aug. 10. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha jó tanuló vagy korepetáj rossz tanulót pénzért! ;)

Nem sokkára jön a pótvizsga-időszak.

2011. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kutyasétáltatós ötletes vagyok. Olyan helyekre tedd ki, mint pl. hirdetőtáblák, szoktak ilyenek lenni a boltok előtt vagy csak úgy az utcákon is. Ahol látod más hasonló hirdetését, pl. eladna valamit, oda kirakhatod. Ja, és ha van nálatok állatorvosi rendelő, ott is hirdetheted a váróban lévő faliújságon.
2011. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!