Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szerezzek pénzt pszicho...

Hogyan szerezzek pénzt pszichológusra, ha otthagytam a munkám depresszió, szorongás miatt?

Figyelt kérdés
Nem bírtam már a melót
2011. júl. 29. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Természetben is el lehet intézi. És attól még a depi is elmúlik :)
2011. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, keress másik munkát! Vagy egy jófej pszichomókust, aki olcsón vállal.
2011. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy kérj kölcsön egy családtagtól...
2011. júl. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol az a munkahely, amit otthagytál? Mennék a helyedre ugyanis én is depis és szorongó vagyok, mert nincs rendes állandó munkám, pedig nem vagyok iskolázatlan.
2011. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ciceribojso ***** válasza:
47%
Menj el a háziorvoshoz. Egy vasba se kerül. Mondd el neki az egészségügyi panaszaidat, és kérjél beutalót a pszichiátriára. Ez is ingyé van. Ha a pszichiáter ugy ítáli meg, hogy szükséged van terápiára, akkor ír fel mindent, ami kell. Gyógyszert ( havi kb 700.- huf)pszihológust ingyér. Tudom, amikor az ember elesett, akkor ugy érzi, hogy a világ ellene van. Pedig nem. A világot nem érdekled. Magadnak kell cselekedned. Ha megteszed túljutsz rajta. Ha nem, elkísér életed végéig.
2011. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ciceribojso ***** válasza:
34%
Tegnap még 65%-on álltam, mint a Fidesz. Mára már majdnem ott tartok, ahol a kommenisták.
2011. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!