Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell kinézni engem,...

Miért kell kinézni engem, hogyha nem olyan vagyok mint Ők? Mások is vannak ezzel így?

Figyelt kérdés
Nem öltözök valami divatosan,mert nem engedhetem meg magamnak hogy minden hónapban a legtutibb cuccokat vegyem meg.Nincs érintőképernyős telefonom.A hajam hosszú,és nincs megtépve,csak egy kicsit. Nem járok topánkában és tűsarkúban.Nincs kint a seggem/mellem ha megyek valahova.Nem festem ki magam. Na de attól még ember vagyok.Egyre jobban zavarnak ezek a dolgok,és szarul érzem magam emiatt.Mit csináljak?:S
2011. aug. 10. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor változtass magadon, ha téged zavar, és azért semmiképp, mert másoknak nem tetszik a külsőd... viszont ha téged nem a beszólások zavarnak, hanem tényleg a külsőd, akkor változtass :D

nem kell feltétlenül drága holmikat venni, én pl turiból vagyok divatos :D

2011. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Téged csak az zavar, hogy nem kezelnek úgy, mint azokat akiknek kint van a seggük/mellük. Most gondolj csak bele, ez így van, hiába próbálod kiforgatni a szavakat.

Nincs semmi baj veled, a fiúk (én is az vagyok) egyfajta jelzésnek veszik, azt, ha a csaj lengén öltözik, egyfajta kelletés, a magukon mindent eltakaró nőkről viszont egyfajta zárkózottság, elzártság jut eszükbe tudat alatt.


Az új cuccokról, pedig annyit, hogy nem kellenek új cuccok állandóan, szóval nyugi, egy kínaiból is lehet divatosan öltözködni, nem lényeg.

2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Naaa. azért ne úgy képzeljetek el,mint egy apácát :) Csak simán nem szeretem ha kint a mellem,de veszek fel toppokat.Nem irigylem azokat a csajokat,mert elvannak maguktól szállva.Viszont attól,hogy nem vagyok olyan mint ők,nem értem miért néznek le.
2011. aug. 10. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

15:13 vagyok

Nincsenek elszállva maguktól, csak a nagyon hül*ék, az okos és szép lányok tudják használni a szépségüket, saját céljaik elérésére és ezért nem is hibáztatom őket, néhol csodálom is, az ilyen lányokkal nagyon jól el tudok beszélgetni, könnyen megnyílnak előttem, mert érzik, hogy tudom miért csinálják azt amit csinálnak.


Veled pedig továbbra sincs semmi gond, szerintem csak azt érzed, hogy lenéznek, közben közömbösek feléd. Ha minden ember fehér pólót és kék gatyát viselne és valaki mást venne fel, ő is azt érezné, hogy lenézik, csoportkohézió.

2011. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki érdekel mit gondolnak? Korlátoltak,ne foglalkozz velük és kész.
2011. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A hajam hosszú,és nincs megtépve,csak egy kicsit. Nem járok topánkában és tűsarkúban.Nincs kint a seggem/mellem ha megyek valahova.Nem festem ki magam." Nagyon helyes!


Nem tudom, vannak-e fiú barátaid. Nekem vannak, és hát...szóval nem finomkodnak a jelzőkkel. Tudnak olyat mondani, mikor elvonul egy-két ilyen kimázolt, brutálisan életidegen cafka előttük, hogy még én is zavarba jövök. Szóval, szerintem örülj annak, hogy nem vagy majom.

2011. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!