Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogyha csak nők...

Miért van az hogyha csak nők össze vannak zárva valahol, ott tuti veszekedés lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 12:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Példa erre hogy a csak a párjaink, barátnőink szerveztek egy 3 napos nyaralást, de az első nap már úgy összevesztek hogy hazajöttek mindahányan sírva. Amúgy ha együtt vagyunk társasággal akkor meg nagyon jól kijönnek.

A tv2 Összeesküvők műsorában is ez a helyzet.

2011. szept. 24. 13:00
 2/14 anonim ***** válasza:

Az a meglátásom nagyon sokat foglalkoznak egymással, másik mit gondolhat, mit miért tesz, hogyan öltözködik,milyen a haja, hogyan jár stb.A konfliktust pedig valami feltételezés (ami, még megse történt), vagy ami hátrányos a büszkeségére, vagy valaminek a elvesztése szüli.

Összesküvőben minden lánynak a megfelelés a célja, próbálnak a legtöbbet kihozni magukból, képesek valamelyest háttérbe szorítani a női mivoltjukat.

De ha ez a késztetés megszünne pik pak összevesznének.

2011. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert mindegyik csillogni akar a masik felett, irigyek egymasra, letaposnanak barmely not. Meg/leszoljak egymast. Nincsen gonoszabb a noknel.
2011. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert a nők borzasztóan irigyek egymásra.Ha valakit szebbnek látunk mint magunkat,akkor végtelen irigység tölt el bennünket.Ha egy másik nő valamiben jobb,vagy sikeresebb nálunk,akkor az nagyon megvisel bennünket és minden erőnkkel azon vagyunk,hogy a többi nőtársunk fölé kerekedjünk.Ezen az alaphelyzeten még az is ront,hogy a nők szeretnek játszmázni,ritkán mondják ki kerek perec amit gondolnak,hanem inkább utalgatnak a dolgokra és ha ezt a környezetük nem jól értelmezi,akkor ismét jön a sértődés,veszekedés.A másik dolog,hogy nagyon kevés olyan nő van,aki még a negatív kritikát is képes higgadtan fogadni.A nők általában képtelenek elviselni,ha a hibáikat a képükbe vágják.Ilyen esetben a legtöbben,ahelyett,hogy mérlegelnék a kapott kritikát és építő jelleggel fogadnák,ellentámadásba kezdenek.Felsorolják a másik összes hibáját és bizonygatják a saját igazukat,még akkor is ha tudják,hogy nincs igazuk.Szerintem ennyi már épp elég ahhoz,hogy egy zárt helyen,ahol csak nők vannak kirobbanjon a 3. világhűború.

Mondom ezt,úgy,hogy én is nő vagyok,viszont kizárólag fiúkkal barátkozom.A fiúk sokkal egyszerűbbek,azt mondják,amit gondolnak és cserébe ugyanezt várják el.Nekem van erre egy nagyon hétköznapi,de rendkívül érzékletes példám:Tegyük fel,hogy este bulizni megyek a barátaimmal,felveszek egy ruhát,ami katasztrófálisan áll rajtam.A "barátnők"erre agyonra dicsérnek,hogy milyen csini vagyok,meg mennyire jó ez a ruha,aztán a hátam mögött kibeszélnek,hogy mennyire szarul néztem ki.A másik eset,hogy a fiú barátaimat kérdezem meg ugyanerről,na ők nem megdicsérnek,hanem el sem tudják mondani a véleményüket,mert megfuladnak a röhögéstől,aztán meg rákérdeznek,hogy jelmezbálba indultál??Szóval a pasik sokkal őszintébbek és ezáltal szerintem sokkal jobb barátok is.:)

21/L

2011. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:30


21 éves, és hogy vágja a témát! Le a kalappal! :) Osztom amúgy ezt a véleményt! 27L

2011. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

a nők többsége hajlamosabb túlreagálni, túlbonyolítani apróbb dolgokat, arról nem is beszélve,hogy kombinálnak is (ki,mit és hogyan gondol)

+hisztisebbek is

2011. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenki beleüti a másik dolgába az orrát. Igaz, én munkahelyen tapasztalom, pletyka, ferdítések, összeesküvések is akadnak olykor-olykor... Én mondjuk nem az irigységre ugrok, hanem az önsajnáltatásra. Na, az is egy csomó nőnek remekül megy. És abból is kerekednek sztorik, felháborodás, pff...:(
2011. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert biológiai szinten belénk van kódolva a rivalizálás ösztöne. Az exem magyarázata pedig erre az lenne, hogy a sok x kromoszóma nem fér meg egymás mellett.
2011. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy hülyeség. Én nő vagyok mégsem vagyok ilyen. És rettenetesen őszinte vagyok.


ellenben a pasik nem őszinték, előfordult hogy hazudnak.

Ha több pasit összezársz azok is rivalizálnak, nézz körül.

Az összes háború, konfliktus mind a pasik miatt van!

2011. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

...és a trójai falovat is valami pasi miatt eszkábálták össze...

Te utolsó, te nagyon hüly*e vagy!!

2011. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!