Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hiszi magát sok 12-13...

Miért hiszi magát sok 12-13 éves sokkal érettebbnek a koránál?

Figyelt kérdés

Pedig gyerekek vagyunk, attól, hogy tud beszélgetni a felnőttekkel nem lesz ő is az.


13/L


2011. aug. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos vannak a világban olyanok akik ennyi évesen már felnőttnek képzlik magukat,ugy is viselkednek,és közben nem veszik észre,hogy ettől csak még gyerekesebbé válnak.

13/L

2011. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert testileg már érettek arra hogy teherbe essenek, illetve már 13éves korban elkezdenek szexelni, és akkor már felnőttnek hiszik magukat, pedig szellemileg kell felnőni, nem testileg...
2011. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
huuu, még egy ilyen kérdés.
2011. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A perverzebb húszéveseknek megéri ezt elhitetni a naiv és kihasználható gyerekekkel.
2011. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem azért mert már annyira akarják hogy valaki lefeküdjön velük,vagy hogy jól megnézzék őket az utcán.


A volt osztálytársaim egytől-egyig ilyenek voltak(lányok). Agyi szintjük kb. mint egy tyúknak, pofájuk akkora mint a bécsi kapu, és a ruháik meg olyanok voltak mintha egy útszéli kis ribik lennének. Amikor abba a suliba jártam ( akkor voltam 14) végig engem cikiztek hogy milyen szar alak vagyok, meg hogyha így folytatom soha az életben nem lesz pasim, stb. Mondanom sem kell hogy már akkor nem volt szűz abból a 12 lányból egy sem,és csak ilyen 1-2 napig "tartottak" fiúkat. 15 éves koromban meg találkoztam egy fiúval aki immáron 3 éve a barátom és olyannak szeret amilyen vagyok. Nem pedig egy ribinek.


Ja és eszembe jutott hogy most beszéltem nem régen egy régi ismerőssel és az egyik ilyen volt osztálytársam 16 évesen szült gyereket. :D

2011. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem elsősorban a ribikre gondolok itt. Hanem akik normálisak, teljesen átlagosak és ettől érzik különbnek magukat.
2011. aug. 10. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki normális a sok szerencsétlenség között, az nyugodtan érezheti különbnek magát. Annyi manapság a nyomorék az iskolákban, hogy normálisat nagyítóval sem találni.
2011. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!