Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezért gyűlöl? Gyűlöl egyáltalá...

Ezért gyűlöl? Gyűlöl egyáltalán? (bővebben lent) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Van egy lány. Általánosban osztálytársak és padtársak is voltunk. Minden gondomat, bajomat vele beszéltem meg, mert ő volt az egyetlen akiben feltétel nélkül megbíztam. Viszont mindig úgy éreztem, hogy nem bízik bennem, és másban sem. Nyolcadikban jártam az unokaöccsével, akivel tanév végén szakítottam.

A sors úgy hozta, hogy egy gimibe mentem ezzel a lánnyal, szintén osztálytársak lettünk, és a kollégiumban is egy szobába kerültünk. Tanév elején kavartam bátyjával, aki miatt még júniusban szakítottam az unokaöccsével. Viszont nem a bátyjával, hanem egy másik sráccal jöttem össze, mivel megtudtam h a bátyjának csak szexre kellenék. A csajjal volt egy elég durva veszekedésünk, ami egészen a pofonokig fajult. Azért akadt ki rám, mivel a bátyja szerinte teljesen összetört. Eltelt pár hét, lenyugodott ő is és én is, újra beszélő viszonyban lettünk.

Az utóbbi időben egyre inkább azt érzem hogy a csaj mégis teljes szívéből utál engem...és szerintem jogosan.

szeretném helyrehozni vele a kapcsolatomat, hogy újra jóba n legyünk.

bocsi, kicsit hosszú lett...

15/l


2011. aug. 10. 15:51
 1/10 anonim válasza:
Mindenképpen beszéljétek meg a dolgokat. Mondd el neki, hogy mennyire bánt, hogy úgy érzed, hogy nem vagytok jóban. Mondd el neki azt is, hogy miért nem a tesóját választottad, és hogy nem szeretnéd, ha ez a ti barátságotok útjába állna. Biztosan meg fog érteni, és ha ő is elmondja, hogy miért viselkedik mostanában máshogy veled, talán sikerül mindent tisztáznotok. Ha mégsem, akkor talán kár is erőltetni. De semmiképp sem célravezető úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, mindenképp beszélnetek kell róla.
2011. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!
2011. aug. 10. 17:13
 3/10 anonim válasza:
52%
Ne is törődj vele! Az ilyen nem jó barátnő! Nem éri meg ezen görcsölnöd ;)
2011. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
15 évesen már pasiztok? úr isten mi lett a világgal?
2011. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten utolsó! Képzeld el, hogy régen meg 13-14 évesen érdekházasságra és szülésre kényszerítették a lányokat! Az sokkal jobb világ volt, igaz? Úgy bírom az ilyen f*szkabátokat, akik nem a kérdésre válaszolnak, csak idejönnek nyálat verni!

Egyébként kérdező, magyarázd el a csajnak ugyanezt. Ha megérti, helyrehozhatjátok a viszonyotokat, ha meg nem, akkor hagyd a francba.

2011. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 11. 19:01
 7/10 anonim ***** válasza:
kibékültetek?
2011. aug. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem beszéltünk még...sztem majd ha elkezdődik a suli megbeszéljük. én legalábbis ezt szeretném
2011. aug. 19. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:
hát akkor sok sikert remélem kibékültök :D
2011. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!