Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd, volt...

Van olyan ismerősöd, volt barátod akiröl tudod, hogy mindennél jobban gyűlöl?

Figyelt kérdés
És olyan akit te utász?Tudom,hogy nem szép dolog az utálkózás,de azok az emberek akik ártottak vagy megbántottak,azokat nem tudom kedvelni.Pláne ha néhányat minden nap látok.Próbálom levegőnek nézni az ilyeket,meg a bájvigyort az arcukon,de csak még jobban ideges leszek.Hasonlóképp valaki?
2011. júl. 5. 13:34
 1/7 emolány ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok.
2011. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen,én hasonlóképp vagyok.Van olyan ismerősöm-sajnos rokon-keresztanyám,akit én utálok.Beleüti mindenbe az orrát,mindenkit kipletykál,még a saját családjában élőket is lopással gyanúsítgatja.Ő sem szeret engem szerintem,mert sokat piszkál.Ennyi nagyjából..
2011. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálok senkit, csupán emberszámba nem veszem.

Az sokkal jobban 'fáj' nekik, mivel a harag és az utálat is valami féle érzelem. Én pedig nem akarom az érzéseimet életképtelen 'emberekre' pazarolni :]]

2011. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Vannak, akiket nem bírok elviselni, azokat elkerülöm, de nem utálom őket, hanem tiszteletben tartom, hogy olyanok amilyenek, csak nem veszek részt az életükben. Mindenkinek jobb így.
2011. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tartok kapcsolatot olyanokkal, akiket nem kedvelek. Hogy engem gyűlöl-e bárki, azt nem tudom, ha igen, távolról és titokban teszi, mert nem tapasztalok ilyesmit.
2011. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen. Pl a húgom egyik legjobb barátnője, 3 évvel idősebb tesómnál. Teljesen elszédítette a húgomat, játssza a jófej, odaadó, kedves embert. Aztán az a pasi, akit mindennél jobban akartam, kikezdett a csajjal, mi 2 hónapja voltunk együtt. Mikor rájöttem a dologra tesóm kapcsán, úgy döntöttem, a srác megérdemel egy kis leckéztetést, hogy mindkettőnket szédítette. A csaj látszólag bele is ment, de aztán gyorsan rájöttem a dologra, hogy ő csak azt akarja kijátszani, hogy én beégjek a srác előtt, és őt válassza, hogy ő jöjjön ki nyertesként, engem meg a sárba tiporhasson. Így rossz szó nélkül, de nem mentem bele az általa tervezett játékba. Erre még ő adta elő, hogy én vagyok a szemét, a fél város előtt befeketített, sok olyan ellenséget szerzett nekem, akik nem is ismernek, max látásból, és azért utálnak, mert ő össze hazudozott nekik mindent rólam. Egy utolsó k*rvának titulált engem mások előtt. Ja, és a kettőnk harcában még az ócska játékaival maga mellé állította a naiv húgomat is, a saját testvéremet akarta ellenem fordítani, és sikerült is neki. Igaz, azóta a húgommal rendbe jöttek a dolgok nagyjából, de ilyesmit sosem bocsátok meg neki. Azóta utálom, de nagyon. Utálom az ilyen sz*rkeverő, képmutató embereket. Ráadásul az ilyenek a legnépszerűbbek. Szerencsére azóta egyetemre mentem egy másik városba, nem nagyon látom a csajt, tesóm meg nem beszél róla, tudja, hogy mi a véleményem, és ahogy idősbödik, kezdi megérteni, miért gondoltam és tettem abban a helyzetben azt, amit. Undorító az a csaj, meg tudnám fojtani egy kanál vízben. A barátnőit is utálom, mikor ez a balhé volt, még ők akartak megverni engem. 5 az egy ellen... szép. Kerülöm őket, mióta tudom, igazából látszólag emberszámba sem veszem őket! Szóval ők nem tudnak semmit sem rólam, hogy utálom őket stb, egyszerűen csak rájuk sem nézek. De a csaj is gyűlöl, még mindig engem szid néha.

Ezen kívül is sok ember van, akit nem bírok elviselni magam körül, őket is kerülöm és látszólag levegőnek nézem. De ha meglátom őket, valójában bosszant a jelenlétük, nagyon is.

2011. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van pár személy akit utálok.

A volt legjobb barátnőm. Átvert, becsapott, kihasznált, hülyének nézett... Hiányzik, de egyszerűen gyűlölöm, néha annak örülnék a legjobban ha vmi nagy balszerencséje lenne.. tudom gonoszan hangzik, de azért 4-5 év barátság után amit művelt velem :(

A másik annak a csajnak a mostani barátnője. Nagyon régen imádtam a csajt, mindig elvoltunk, egy részről rokonom is. Most pedig úgy mondd valamennyire ő fordította ellenem a barátnőmet. Nagyon fáj :( Kibeszél, pofázik rólam a hátam mögött, csak nem tudja h én erről tudok, alig várom a pillanatot h vissza adjam nekik amit én kaptam tőlük. Kb. fél évig a padlón voltam miattuk. Lelkileg és testileg is ki voltam készülve.. 16/L :(

2011. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!