Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most miért jó neki? normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most miért jó neki? normális ez a csaj? Egyszer gyűlöl, most meg olyat keres, mint én?

Figyelt kérdés

egy éve volt egy lány, aki nagyon szerettem. egy optimista, szenvedélyes gyerek voltam, ő viszont annyira nem bírt, hogy arra utazott, hogy tönkretegyen - pedig nulla rossz szándék volt bennem, és sikerült is neki. külsőmet, stílusomat, zenei ízlésemet, őszintén szólva, az egész egyéniségem szidta, ahol tudott, támadott, és végül kis híján meghaltam, annyira összeomlottam emiatt. teljesen más stílusú srácokat kedvelt, szemelt ki magának...

eltelt egy év, és valami miatt rátaláltam neten... mit ad isten, olyan embereket keres, akiknek a leírása, stílusa szinte egy-az-egyben megegyezik azzal, amilyen voltam én egy éve - tehát amit szívből gyűlölt.

ez most miért jó neki? vagy miért teszi ezt? ennyire képmutató, köpönyegforgató? komolyan, a gyomrom táncol miatta, és idegesít, hogy ha most ennyire ezeket keresi, akkor egy éve miért kellett engem tönkretennie...


2011. szept. 6. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet ez a hobbija
2011. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pinocchio ***** válasza:
100%
És hány évesek vagytok?
2011. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én 20 leszek... ő 17 lesz.
2011. szept. 6. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Újabb delikvenseket keres,azért ezeket a tulajdonságokat keresi,mert ezekre specializálódott.Nem irigylem a többi srácot sem.
2011. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek változhatnak, főleg a gyerekek.
2011. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!